iOS 9.3 indir - Sürüm Güncellemesi Beta Nasıl Yüklenir

Apple, iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini indirmeye açtı. iOS 9.3 indir yükle. iOS 9.3 nasıl yüklenir ve gelen yenilikler&özellikler sorusunun cevabı. 

iOS 9.3 indir - Sürüm Güncellemesi Beta Nasıl Yüklenir

Apple, iOS 9.3 Beta 1 güncellemesini indirmeye açtı. iOS 9.3 indir yükle. iOS 9.3 nasıl yüklenir ve gelen yenilikler&özellikler sorusunun cevabı. 

15 Ocak 2016 Cuma 14:48
iOS 9.3 indir - Sürüm Güncellemesi Beta Nasıl Yüklenir
müşteri hizmetleri

iOS 9.3 güncellemesini alan cihazlar: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, Air 2, iPad 2-3-4, iPad mini,mini 2, mini 3, mini 4 ve iPod touch 5.

iOS 9.3 ile gelen özellikler & yenilikler neler 2016


  • iOS 9.3, saat ve konumuna göre, ekran renklerinin değişmesi. Örnek akşam olduğunda ekran renginin değişmesi.

  • Notlar bölümünde artık gelişmiş güvenlik seçenekleri bulunmakta. Parmak izi ve şifre kilidi güvenlik seçenekleri.

  • Haberler uygulamasında, güzel bir yenilikte sürekli takip ettiğiniz haberlerin ekrana gelmesi.

  • CarPlay ile, Apple Music'te yapılan bazı yenilikler. Harita ile otoparklar, benzin istasyonları, restoranlar gibi bazı ortamların yer alması.

  • iPhone cihazlarda birden fazla Apple Watch'u tanımlama özelliği. Eğitim odaklı çoklu hesap kullanımı ve çoklu grup desteği.


  •  


 iOS 9.3 Public Beta 1 güncellemesini indirmeye açtı. iOS 9.3 gelen yenilikler, özellikler ve iOS 9.3 nasıl yüklenir

iOS 9.3 indir - iOS 9.3 nasıl indirilir - iOS 9.3 nasıl yüklenir 2016


iOS 9.3 Beta sürümü bu developer.apple. com/ios/download adresten yer alan resmi sitesinden indirebilirsiniz. İndirmeden ve yüklemeden önce cihaz yedeğini iCloud veya iTunes programı ile alabilirsiniz. Daha önce hazırladığımız iOS 9.2 nasıl yüklenir yazımızı inceleyebilirsiniz.

iOS 9.3 indirmeden önce gerekli bilgilendirme


Xcode Beta sürümleri OS yaklaşan bültenleri üzerinde çalışan uygulamalar oluşturmak için en son araç ve SDK içerir ve tüm geliştiriciler için kullanılabilir Xcode indirme sayfasına. Sadece oturum Apple ID -Apple Developer Program üyeliği gerekli değildir.

Apple Developer Program üyelerine de iOS, beta sürümlerini indirebilirsiniz OS X ve watchOS. IOS son beta sürümü mevcuttur iOS download sayfasına. Üzerinde watchOS en son beta sürümünü yüklemek içinApple İzle, gelen watchOS 2 beta Yapılandırma Profili indir watchOS download sayfasına. Son beta sürümüOS X'de geçerli Mac App Store. Eğer bir beta sürümü varsa, OS X araç çubuğunda Güncellemeler tıklayarak yüklü indir Mac App Store. Eğer bir beta sürümünü yoksa OS X yüklü bir indirme kodu üretmekOS X indirme sayfasında kullanmak Mac App Store. Eğer zaten kodunuzu itfa varsa Mac App Store ve yine aynı yazılımı yüklemeniz gerekir, üzerinde satın sekmesinde mevcut yazılımların bir listesini görebilirsinizMac App Store.

iOS 9.3 yükleme bilgilendirmesi


Geliştirici Önizleme, tohum ve betaları dahil ön sürüm yazılım, sadece cihazların ve sizin altında kayıtlı olan sistemlere monte edilmelidir Apple Developer Program geliştirme ve test için üyelik. Yayım öncesi yazılımını çalıştıran sistemleri ve aygıtları gelecekteki yayım öncesi sürümlerini ve son yazılım sürümlerinin yükseltilebilir iken, daha önce GM sürümlerine geri alınamaz. Cihazlar ve gerekirse silmek için hazırlanan sistemlere yüklemek için emin olun. Izinsiz bir şekilde ön sürüm yazılımı yüklemeye çalışmadan Apple politikasını ihlal ve cihazınız kullanılamaz hale getirebilir. En up-to-güncel bilgiler için, kullandığınız yazılımın sürümü için sürüm notlarını okumak için emin olun.

Son Güncelleme: 04.03.2017 01:22
Yorumlar