Star Wars The Last Jedi 2017 tanıtımı yapıldı

media 2214

Star Wars serisinin yeni bölümü The Last Jedi tanımı gerçekleşti. Tanıtım Cinema Con 2017 katılımcılarına gizli yapıldı. Resmi tanıtımı Nisan 2017 tarihinde yapılması bekleniyor.

teknik destek

Star Wars The Last Jedi filmi Cinema Con 2017’ de özel tanıtım yapıldı. Cinema Con 2017′ ye katılanlara Star Wars The Last Jedi gizli ve kısa bir şekilde tanıtıldı. Bunun yanında biz sinemaseverler için ise Nisan ayının ortasında ilk fragmanın çıkacağı müjdelendi.

Bu yıl izleyiciyle buluşan Roque One filmi ile Star Wars evreninde geçen başka bir serüveni izlemiştik. Oldukça beğenilen bir film olduğu halde herkesçe asıl beklenen filmin gerçek üçleme olduğu söylenebilir. Üçlemenin ikincisi olan The Last Jedi filmine yönelik beklentiler yükselmeye başladı. Disney’in açıklamasına göre filmin ilk fragmanı Nisan ayının ortalarında gösterilecek. Mart’ı geride bırakacağımız bu günlerden yaklaşık 2-3 hafta sonra filmin fragmanını göreceğiz gibi görünüyor.

Star Wars The Last Jedi 2017

Star Wars The Last Jedi 2017

Star Wars The Last Jedi filmi tanıtımı yapıldı

Filmle ilgili çok bilgi paylaşılmadı. Bilinen sınırlı konulardan biri, Rey’in Luke Skywalker’dan eğitim alacak olması. Bunun dışında filme dair ekleyebileceğimiz başka bir husus bulunmuyor.

Filmle ilgili bazı videolar paylaşan Disney, bu videoları gizli bir şekilde yayınladı. Bu sebeple maalesef videoları göremiyoruz ancak Disneyce yayınlanan videolarda Finn,Chewbacca ve General Leia Organa karakterlerinin bulunduğu belirtildi. Prenses Leia’yı oynayan Carrie Fisher’ın hayatını kaybetmesi herkesi üzdü. Bu film bu açıdan da önemlidir. Çünkü Carrie Fisher bu filmde yer aldıktan sonra trajik bir şekilde aramızdan ayrıldı. Bu nedenle film, onu son kez izleyeceğimiz film olma niteliği de taşıyor. Çok kısa süre içinde Star Wars: The Last Jedi fragmanıyla buluşmayı bekliyoruz.

Filmin 15 Aralık 2017’de sinema salonlarındaki yerini alacağını hatırlatalım. Bu filmde ilkine kıyasla çok daha çılgın maceralar yaşanması bekleniyor.

Son Güncelleme: 31.03.2017 22:43

teknik destek

Bir cevap yazın