2750 TL değerindeki hediyenizi 3 gün içinde alın

media 2411

2750 TL değerindeki hediyenizi 3 gün içinde alın

müşteri hizmetleri

…. hukuk tarafından 2750 TL değerindeki hediyenizi 3 gün içinde alın. Almazsanız iade olacaktır. 1 Yıllık yaptığınız alış verişten veya kullanımınızdan dolayı 2500 TL’lik telefona 98 TL ile sahip oluyorsunuz. Adresinize gelen kargoya evde kapıda ödeme yapıyorsunuz telefon sizin oluyor.

Hediye dedikleri PTT kargo ile geliyor. Kargoya istedikleri tutarı ödüyorsunuz. İçerisine baktığınızda ıvır zıvır var örnek parfüm, kargoya iade etmek istiyorsunuz ne yazık ki açtığınız için geri alamıyoruz. İsterseniz kargoyu ürünü getiren kişinin yanında açın yine ücret iadesi yapılmıyor.

Gönderilen kargoyu almadığınız takdir de daha sonra size bir mesaj daha gönderiyorlar. Telefonda görüşürken onay verdiniz, Görüşmeler kayıt altında ürünü almadığınız takdir de yasal süreç uygulanacaktır şeklinde yine dolandırıcılık yöntemi uygulanıyor.

Yukarıda anlattığım yöntemlere çok sayıda kişi kanıyor. Gönderileni almazsanız geri iade olur her hangi bir ücret alamazlar, yasal yönden de bir bağlayıcılığı bulunmuyor. Zaten çok sayıda ihbarda bulunulmuştur. Şahsen kendim internet üzerinden başvuru gönderdim. Konudan rahatsızlık duyanlar adliyeye şikayette bulunabilirler.

2750 tl değerindeki hediye,hediyenizi 3 gün içinde almazsanız iade,hukuk nedir,hukuk tarafından arandım,hediye çekilişi,2750 tl telefon kazandınız,kargoyu almazsanız yasal işlem,şikayet nasıl edilir yapılır

Son Güncelleme: 15.12.2015 21:46

müşteri hizmetleri

Bir cevap yazın