02129080316 Vodafone mu ve rahatsızlık mı veriyor?

media 1071

02129080316 "Vodafone Red kampanya birimi" nedir doğru mu? Ara ara veya sürekli bu numara sizi arayıp rahatsızlık mı veriyor. Telefonu açıp kapatıyorlar mı ya da çağrı mı bırakıyorlar?

teknik destek

İlgili telefon numarası bu aralar sık sık Türk Telekom ve Turkcell abonelerini arıyor. Kendilerini “Vodafone Red kampanya biriminde arıyorum diyerek kampanya sunuyor. Vodafone geçmek ister misiniz size özen kampanyamız var gibi ikna edici cümlerler kullanabiliyorlar. Arayan numaraya dikkat!

Bu tarz numaralar ilgili operatörle anlaşıp hat taşıma ve bazı kampanyalar sunuyor. Bizzat Vodafone şirketine ait bir telefon numarası değil. Anlaşmalı çağrı hizmeti veren firmalar. Bu firmalarda bazen tehlikei işlemler olabiliyor.

Resmen operatör müşteri hizmetleri değilse verilerinizin güvenliği için bilgi paylaşımında bulunmayın. Bazı yerler iletişim bilgilerini 3.şahıslara satabiliyor. Bazılarıda kamapanyadaki önemli maddeleri anlatmadan geçiş işlemlerini yapıyor. Bizden size tavsiye bu tarz yerlerden yapacağınız işlemlerde dönüşü iyi olmayan sonuçlara neden olabiliyor.

Sürekli arayıp kapatıyor veya sürekli arayıp rahatsız ediyorsa Vodafone müşteri hizmetleriyle görüşüp şikayet kaydı oluşturunuz. Bunun dışında BTK’ ya da şikayet edebilirsiniz. Artık en son yasal başvuruda bulunabilirsiniz.

02129080316 Vodafone mu ve rahatsızlık mı veriyor?

Son Güncelleme: 01.02.2019 02:08

teknik destek

Bir cevap yazın