Google Play Store Yeni Sürümü İndir

media 492

Son güncelleme 11 yıl by Teknoloji Haber

Google Play Store yeni version APK sürüm indir Türkçe kurulumu nasıl yapılır?

Google Play Store için yeni sürümü tamamlandı Play Store sürümü 4.5.10 şuan resmi olarak çıkmadı. Ama resmi olmayan son sürümü aşağıdaki linkler aracılığı ile indirip kurabilirsiniz.

Google Play Store Yeni Sürümü İndir-Play Store Yeni Version Son Sürümü

  • Android Play Store indir  d-h.st/M5s
  • Android Play Store indir  mir.cr/1BLPB2QA

google play indir

Play Store APK özellikleri

  • Play Stor Google+ özelliği eklendi
  • Play Store kriptolu güvenlik özelliği
  • Play Store’den satın aldığınız uygulamaları kontrol etme
  • Play Store 4.5.10 sürümünde yaptığınız yorumları silme özelliği.

Ply Store Özellikleri: Play Store‘den satın aldığınız uygulamaları kontrol ederken para ödeyip ödemeyeceğinizi gösteren uyarı var. Bir uygulamayı indirmeden önce nasıl tarz bir uygulama olduğunu anlayabiliyorsunuz. Örnek olarak bazı oyunları indirip, oyunun içerisindeki işlemleri hızlandırmak için alınan altın,gem gibi özellikleri almanız gerekebiliyor ve bu işlemleri satın almak için belli bir ödeme yapmanız gerekiyor. Artık bu tip uygulamaları önceden bileceksiniz.

Google Play Store Yeni Sürümü İndir

Google tarafından imzalı ve telefonunuzdaki mevcut Play Store uygulamasını güncelliyor ve şifreli imza uygulaması tamamen güvenli olduğuna işaret ediyor. Google+’la olan entegrasyonu. Play Store’da sol en üst kısma tıkladığınızda en üstteki seçeneğe tıklarsanız Play Store’daki aktivitenizi Google+’daki çevrelerinizle paylaşabiliyor, isterseniz direkt buradan Google+ sayfanıza erişebiliyorsunuz.

Son Güncelleme: 01.06.2017 03:08