Galaxy Note 8 görüntüsü ortaya çıktı

media 1759

Son güncelleme 3 ay by Teknoloji Haber

Samsung firmasının ikinci amiral gemisi olan Galaxy Note 8 modeli ilk defa çalışır bir durumda görüntülendi. Yeni modelin görüntüleri haberimizde…

Samsung firmasının uzun zamandır beklenen telefonu Galaxy Note 8 çalışır durumdaki resimleri internette yayınlandı. Firmanın bugüne kadar çıkardığı telefon modelleri çıkacağı zaman kadar ön planda olmayı başarmıştır. Bundan önce piyasaya sürülen Galaxy S8 modelide bu süreçten geçerek çıkacağı vakte kadar gündemdeki güncelliğini korumayı başarmıştır. 

Bu durum bu yıl içerisinde piyasaya çıkaracağı ikinci amiral gemisi Galaxy Note 8 içinde geçerlidir. Şuan itibariyle gündemde yer alan iki telefondan biridir. Diğeri ise ezeli rakibi Apple firmasının amiral gemisi olan iPhone 8’dir.

Galaxy Note 8 görüntüsü

Samsung firmasının merakla beklen telefon modeli, Galaxy Note 8 internette çalışır olarak görüntülendi. Daha önce yayınlanan haberler ile Galaxy Note 8 hakkında bir çok bilgi gün yüzüne çıktı. Sızan haber sayesinde artık telefonun nasıl bir tasarımının olduğunu veya hangi donanımlara sahip olacağını aşağı yukarı öğrendik. Fakat yeni sızan bilgi bu haberlerden farklı. İlk defa Galaxy Note 8 çalışırken resimleri çekilip internette yayınlandı.

Yayınlanan  resimlerde çıkacak telefonun Galaxy S8 modeline çok fazla benzediği dikkatlerden kaçmamaktadır. Ayrıca bu yeni modelin aynı Galaxy S8 modeli gibi yüksek kasa ekran oranına sahip olduğu görünmektedir. Zaten firma Galaxy Note 8 modelinin tanıtımını yaparken sonsuz ekran teknolojisi diye slogan kullanmıştı.

Galaxy Note 8 görüntüsü ortaya çıktı

Yayınlanan resimlerde telefonun ön tarafının Galaxy S8 modeline göre biraz karemsi bir görüntüye sahipken arka taraf tasarımı ise daha farklı gibi durmaktadır. Samsung son telefon modellerinde kullandığı çift kamera sistemini bu yeni modelinde de kullandığını görüyoruz.

Samsung telefonlarda parmak izi kullanımı sorun olmuştu. Kullanıcı deneyimlerini çok dikkate almamış görünen firma yine parmak izini LED flaşın hemen yanına koydu.

Galaxy Note 8 görüntüsü

S Pen kalemi ise yayınlanan resimlerde Galaxy Note 7 modelindekine benzemektedir. Bu durum için aslında kullanıcılar Samsungtan farklı bir tasarım beklemektedirler.

Galaxy Note 8 görselleri

23 Ağustos 2017 tarihinde Galaxy Note 8 ile ilgili bütün detaylar netlik kazanacak. Bütün söylentilerin ve sızan resimlerin doğruluğunu bu tarihten sonra öğrenebileceğiz.


Galaxy Note 8 gelişmiş multimedya özelliği ile çıkıyor

Galaxy Note 8 gelişmiş multimedya özelliği ile çıkıyor
Son Güncelleme: 18.08.2017 01:51