Facebook Destek Hattı Yardım Hizmet Konuları

Facebook destek hattı şeklinde bir telefon numarası arayanların yapacakları özel bir şirketten yardım almaları olacak. Sosyal medya sorunları ile ilgili yardım numarası için gerekli açıklama yer alıyor. Haber bilgilendirme özelliği taşıyor.

müşteri hizmetleri

Facebook müşteri hizmetleri ülkemizde var mı? Türkiye’ de bulunmamaktadır. Facebook’ la ilgili genel sorunlarda sayfa görüntüleme, oyunlara giriş sorunu, şikayet, virüs sorunu, istemeden beğenme ve hesap çalınma gibi hemen hemen çoğu facebook şikayetleri için destek hattımız sizlere hizmet vermektedir.

Unutmadan Facebook’ un resmi sitesinde yer alan yardım sayfasında neredeyse tüm sorunlar için bilgi bulunmakta. Bu bölümlerin bazılarında da başvuru formları bulunmakta. Bunlarla başvuru yaptığınızda genelde 2-3 gün içerisinde Facebook tarafından iletişim mail adresinize geri dönüş yapılıyor. Tabi yoğunluğa göre değişebiliyor. Bundan dolayı 3 gün sonra tekrar başvuru yapmanızı öneririz.

11858 Destek hizmeti

Facebook destek hattı için hizmet alabilirsiniz. Danışmanlık numarasını aramadan önce Facebook resmi sitesinde yer alan yardım bölümünü detaylı incelemeniz önerilir. 

  1. Sosyal medya sitelerinin yardım kısımlarında talep formları ve yapılacak işlemlerle karşılaşabilirsiniz.
  2. Aşağıda verdiğimiz Andronova bağlantısında önemli başvuru adresleriyle karşılaşacaksınız.
  3. Talep gönderildiğinde dönüş için belli bir gün süresi verilmemekte.
  4. Şikayetlerde erişim varsa birde kişinin profilinden de işlem yapınız.

İletişim için tüm detaylara bu https://www.andronova.net/facebook/facebook-musteri-hizmetleri-turkiye-telefon-numarasi-var-mi-h2595.html URL’ den ulaşılabilir.

  • Facebook ve diğer sosyal medya ile ilgili üyelik işlemleri ve üyelik sonrası sorunlar için destek alabilirsiniz.
  • Facebook hesabım çalındı (Hacklendi) ne yaparım derseniz eğer güvenlik soruları ile bir neticeye ulaşamazsanız mail yada kimlik fotokopisi ile başvuru yapılabilir
  • Facebook hesabınıza giriş yapamama nedeni giriş yaptığınız bilgisayar yada mobil cihaz kaynaklı olabilir.
  • Facebook şifresini unuttunuz ise alternatif adımlar denenebilir.
  • Facebook hesap giriş sorunu yaşıyorsanız birlikte çözüme ulaşabiliriz.
YouTube video

Facebook, dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesidir. Kurucusu Mark Zuckerberg’ dir. Harvard’ da okurken üniversiteli öğrenciler için kurduğu site, daha sonra tüm okullara ve herkesime ulaştı. Facebook’ a ilk üyeliklerde okuldan verilen e-posta adresleri olan edu, uk ve ac gibi uzantılı mail hesapları şartı vardı. Daha sonra liselere ve genel kesimlere ulaştı.

İlginç bir detay! Facebook’ ta kullanılan mavi rengin sebebi ise Mark Zuckerberg’ in bir hastalığı yani renk körü olmasında yatıyor.

Facebook Destek Hattı Yardım Hizmet Konuları
Facebook Destek Hattı Yardım Hizmet Konuları
müşteri hizmetleri