LG Sony HTC Android Virüs Programı APK 2015

media 2411

Kaspersky, Avast, AVG, Comodo, Avira gibi bir çok virüs programlarının genel özellikleri aşağıda yer almaktadır ücretsiz ücretli

teknik destek

Kaspersky, Avast, AVG, Comodo, Avira gibi bir çok virüs programlarının genel özellikleri aşağıda yer almaktadır. Bazı antivirüs programları bu hizmetleri ücretsiz sunarken bazıları ücret almaktadır.

Mobil virüs yazılımları içerisinde telefonu az yoran ve orta derecede güvenlik sağlayan ücretsiz iki virüs programı tercih edilebilir. 360 total security ve avast virüs programını resmi android mağazasından indirmeniz önerilir.

Antivirüs Motoru: Yüklenmiş uygulamaları, hafıza kartı içeriğini, ayrıca yeni uygulamaları ilk kez çalıştırıldıklarında, otomatik olarak tarar. Siz uykudayken otomatik tarama yapılmasını programlayın. Eksiksiz bir mobil güvenlik için SMS/dosya tarama özelliği de dahildir.

Kişisel Gizlilik Raporu & Uygulama Yöneticisi: Kurulmuş uygulamalar hakkında açıklayıcı bilgiler edinin ve uygulamalarınızın ne tür erişim haklarına sahip olduklarını ve ne yapmaya çalıştıklarını anlayın.

SMS/Arama Filtreleme: Kişisel gizliliğinizi koruyun. Size erişmelerini istemediğiniz numaraları bloke edin.

Web Kalkanı: Güvenli gezinme amacıyla kötü amaçlı yazılım bulaştırılmış linkleri ve hatta USSD numaralarını (bunlar cihazınızın belleğini geri döndürülemez biçimde silebilmektedir) bloke eder. Yanlış girilen URL adreslerini de düzeltir.

Ağ Bağlantısı Sayacı: Gelen/giden veri aktarımını ölçer.

Güvenlik duvarı (sadece root edilmiş cihazlar): Bilgisayar korsanlarının sızmasını engeller.


en iyi fazla yormayan kasmayan android cep telefonu ve tabletler için 2016 virüs koruma programı uygulaması öneri anti-virus dr.web light ve 360 security yükleyebilirsiniz

Son Güncelleme: 24.03.2017 16:48

teknik destek

Bir cevap yazın