Blackberry Ağ Mep Sim Kilit Kodu Nedir Nasıl Açılır

media 4144

Blackberry Ağ Mep Sim Kilit Kodu Nedir? Türk Telekom Avea Turkcell Vodafone Ağ Mep Sim Kilit Kodu Kırmak Açmak. Ağ Mep Sim Kilit Kodu Nasıl Açılır Girilir?

teknik destek

İçerikteki başlıklar

Blackberry Cep Telefonlarında Ağ Mep Güvenlik Kilit Kodu Nedir Nasıl Kilidi Açarım

Blackberry Ağ Mep Sim Kilit Kodu Nedir Nasıl Açılır,Avea Turkcell Vodafone Blackberry Ağ Mep Sim Kilit Kodu,Kırma,Kırmak,Açma,Açmak,Kaldırma,Kaldırmak,Ağ Mep Sim Kilit Kodu Nasıl Açılır,Girme,Girmek,Yazmak,Yazma,Network Kodu

Blackberry Ağ Mep Sim Kodu NedirBlackBerry marka telefonlar için Avea, Turkcell ve Vodafone operatörleri tarafındanTürkiye’ye getirilen Blackberry telefonlara koyulan operatör kilidi yani sadece getiren operatörde kullanılması için yapılan uygulama.

Vodafone Blackberry Ağ Mep Sim Kodu Nasıl Açılır: Vodafone 225, Blackberry, LG, Motorola, Sony Ericcson, Sharp marka cihazınıza ait SIM Kilit Kaldırma kodunuza www.vodafone.com.tr/MyVodafone/simunlock.php ulaşabilirsiniz.Farklı marka cihazlar için SIM Kilit Koduna cihazınıza ait teknik servisten destek alabilirsiniz.

Turkcell – KVK Blackberry Ağ Mep Sim Kodu Nasıl Açılır: Turkcell tarafından satılan Blackberry cep telefonları için Turkcell müşteri hizmetlerinden sistemde görünüyorsa kodu alabilirsiniz eğer sistemde görünmüyorsa ya Turkcell müşteri hizmetlerine kayıt bırakıp alabilirsiniz ya da KVK müşteri hizmetlerinden talep edebilirsiniz. KVK satışlı Blackberry cihazlar için mep kodunu direk KVK müşteri hizmetlerinden imei numaranızı söyleyerek alabilirsiniz.

Avea Blackberry Ağ Mep Sim Kodu Nasıl Açılır: Avea müşteri hizmetlerinden ya da şansınızı deneyerek KVK müşteri hizmetlerinden

Not: Blackberry cihazlarda ağ mep kodu deneme hakkı 10 kez 10 denemeden sonra cihaz kilitlenir ve cihazı servisinden açtırmanız gerekir.Ağ mep kodunu almak için cep telefonunuzun imei numarasını söyleyerek talep ediyorsunuz.

Blackberry Ağ Mep Sim Kilit Kodu Sorunu ve Sorularınız için Bizden Yardım Alabilirsiniz.

Blackberry Ağ Mep Sim Kilit Kodu Nedir Nasıl Açılır 

Son Güncelleme: 08.04.2017 00:15

teknik destek

Bir cevap yazın