Turkcell Avea Vodafone Mobil Ödeme Nedir

media 3515

Turkcell Türk Telekom Avea Vodafone Mobil Ödeme nasıl kapatılır? Mobil ödeme iptal etme, mobil ödeme kapatma, abonelik nasıl iptal edilir, SMS mesajla aboneliği iptal etme

teknik destek

Turkcell Avea Vodafone Mobil Ödeme Nedir SMS ile Nasıl İptal Edilir 

Turkcell, Vodafone ve Avea Türk Telekom operatörlerinde Mobil Ödeme servisi aboneliği sayesinde League of Legends, Google Play, Facebook ve Joygame gibi çok sayıda üye iş yerlerinde çok kolay alış veriş yapabilirsiniz.

Mobil Ödeme ücretlendirmesinde gönderilen kayıt olmak için ya da iptal için hattınıza 50 Kuruş SMS ücreti yansımaktadır. Mobil Ödeme servisinde alışveriş tutarınız dışında artı bir ücret alınmamaktadır.

Mobil Ödeme ile günlük min. limit 100 TL ve max. aylık 300 TL limite sahip olacaksınız. Ödeme faturalı hatlarda faturaya ve faturasız da ise kontörlerden düşülecek.

Türk Telekom – Avea mobil ödeme aboneliüi iptal etme: MOBİLODEME İPTAL yazıp 5555′ e mesaj atınız.

Turkcell mobil ödeme iptal için: Turkcell müşteri hizmetlerini aramanız önerilir. 532 ya da 0532 532 0000.

Vodafone mobil ödeme iptali için: MOBILODEME KAPAT yazıp 7878′ e mesaj gönderebilirsiniz.

Tüm operatörlerde mobil ödeme servisinin iptal olduğunu belirten bir mesaj telefonunuza gelmediyse operatörünüz ile iletişime geçmeniz önerilir.

Turkcell Avea Vodafone Mobil Ödeme Nedir

  • Webden: İnternet sitesinde alışveriş yapmak için ödeme esnasında Mobil Ödeme’yi seçtiğiniz takdirde telefonunuza onay mesajı gelecektir.. Gelen mesaja evet yazarak gönderdiğinize alış verişiniz tamamlanacaktır.
  • Play Store Uygulama Mağazasında: Google Play Store’da uygulama alırken “Satın Al” butonuna tıkladığınızda Mobil Ödeme’yi seçerek işlemi yapabilirsiniz.
  • SMS: Anahtar sözcüğü üye işyerinin belirlediği numaraya göndererek ödeme işlemini yapmanız için yeterli.
  • Mobil Siteden: Ekranda gelen onay kutusunu işaretledikten sonra “Kabul Ediyorum” yazısını tıklayarak işlemi yapabilirsiniz.
Son Güncelleme: 23.04.2017 01:35

teknik destek

Bir cevap yazın