Mikro Ödeme Nedir iptal Etme-3Pay Turkcell Vodafone Avea Şikayetleri

media 464

Mikro Ödeme Nedir iptal Etme-3Pay Turkcell Vodafone Avea Şikayetleri,Mikro Ödeme Turkcell Avea Vodafone Faturama Yansıdı Ne Yapmalıyım,Şikayet Telefonları

teknik destek

İçerikteki başlıklar

Mikro Ödeme Nedir iptal Etme-3Pay Turkcell Vodafone Avea Şikayetleri

Mikro ödeme internet üzerinden yada cep telefon operatörleri üzerinden online satışlara aracı olan Mikro Ödeme-3Pay – Mikro Ödeme A.Ş‘dir.

Avea Turkcell ve Vodafone GSM operatörlerine bu hizmetle ilgili hemen her gün şikayet yapılır.Şikayet içeriği faturamda Mikro Ödeme-3PayMikro Ödeme A.Ş.Topluluk adı altında ücret alınmış. Böyle bir alım yada hizmetten faydalanmadım ne karşılığı ve hangi tarihte alındığından en ufak bir fikrim yok.Faturama yansıyan tutarın iadesini talep ediyorum.

Mikro Ödeme Nedir iptal Etme-3Pay Turkcell Vodafone Avea Şikayetleri,Mikro Ödeme Turkcell Avea Vodafone Faturama Yansıdı Ne Yapmalıyım,Şikayet Telefonları

Mikro ödeme 3 Pay adına yapılan haksız tutarın iadesi yapılmadığı takdirde 4077 sayılı kanun gereği Tüketici Hakem Heyetine yada Tüketici Mahkemesine başvuracağım.

3 Operatörden’de alınan cevap genelde aynı oluyor telefonunuz‘da bulunan oyun yada uygulamaları satın aldığınızdan siz yada çocuğunuz yanlışlıkla almış olabilir sizlerin onayı ile bu işlemler yapıldığından iadesi mümkün değil ama üyeliğiniz yada üyelikleriniz varsa iptal edip sonra ki faturalara yansımasını önleyebiliriz.

Bu sistem tüm şirketlerin işine geldiğinden ne iptal ediyorlar nede hizmeti durduruyorlar yani karşılıklı paslaşma.

mikro %C3%B6deme 2

Mikro Ödeme A.Ş 3Pay Korunma Önerisi:

  • Cep telefonunuzda bulunan internet üzerinden işlem yapılacak yani indirilmiş değil demo yazan oyunları silmeniz
  • Operatörünüzü arayıp üyeliklerin olup olmadığını sorgulatıp varsa iptalini istemek
  • Cep telefonunuzdan operatör üzerinden internette bağlanmıyorsanız operatörünüze internet ayarlarınızın kapatılması ve bu tarz hizmetleri istemediğinizi belirtmeniz. (kapatılan internet ayarları sim kart değişikliği hat taşıma fatura ödenmediğinden kısıtlanan hattın ödemeden sonra açılması gibi durumlardan dolayı internet ayarları tekrar aktif oluyor)
  • Mikro ödeme adına yapılan tahsilatları eğer çok rahatsız olduysanız internet üzerinden şikayet sitelerine yazıp cevap bekleyebilir yada yasal haklarınızı arayabilirsiniz.

Mikro Ödeme A.Ş’ye başvuru yaptığınızda yada şikayet kanallarını kullandığınızda alacağınız cevap aşağıda yer almaktadır bazı mağdurlar iade almışlardır.

3Pay Mikro Ödeme A.Ş. internet üzerinden ya da farklı bir modelde, fiziksel ya da fiziksel olmayan ürünlerin online satışlarının gerçekleştirilmesi için firmalara ödeme alt yapısı sağlayan bir firmadır.

Mobil ödeme, internet üzerinden ya da farklı bir modelde satın alınmak istenen bir ürün karşılığında,ilgili sayfaya GSM numarası yazılarak ya da direk olarak kısa kodlarımıza sms göndererek başlatılan ve akabinde gönderilen onay sms’ine yanıt verildiğinde tahsilat gerçekleştirilen bir işlemdir.

Son Güncelleme: 29.03.2014 15:36

teknik destek

Bir cevap yazın