Arayan Görünmeyen Özel Gizli Aramaları Engelleme

media 3909

Görünmeyen Aramaları Engelleme Nasıl Yapılır? Gizli Çağrıları Red Etme Kabul Etmeme. Avea Türk telekom Vodafone ve Turkcell Özel Gizli Aramalar Nasıl Engellenir?

teknik destek

Gizli Gelen Aramaları Özel Görünmeyen Numaraları Engelleme

Görünmeyen Özel Aramaları Engelleme Nasıl Yapılır? Gizli Gelen Çağrılar Nasıl Engellenir? Gizli Çağrıları Red Etme Kabul Etmeme. Avea Vodafone ve Turkcell Operatörlerinde Özel yada Gizli Yazan Aramalar Nasıl Engellenir?

Gizli yada özel gelen aramalardan rahatsız oluyorsanız ve bu tarz çağrıları nasıl engellerim diyorsanız aradığınız cevap aşağıda.İster engelleme ister engellemeyi kaldırma adımlarını anlık yapabilirsiniz.

Avea Özel Gelen Aramaları Engelleme Nasıl Yapılır: Wap üzerinden gizli numara engelleme; Gizli numara engelleme aktivasyon ve deaktivasyon işlemlerinizi wap.avea.com.tr’den “Online İşlemler” altındaki “Servisler” yolunu izleyerek “Gizli Numara Engelleme” menüsü altından yapabilirsiniz.

*253# ile; *Gizli numaralardan gelen çağrıları engellemek veya alabilmek için *253# yazarak arama yapmanız yeterli.

*253# ye arama yaptığınızda, gizli numaralardan çağrı engelleme servisi mevcut durumunu değiştirecek (aktif ise deaktif, deaktif ise aktif olacak) ve telefon ekranınızda ilgili bilgiyi görebileceksiniz.

Turkcell Özel Gelen Aramaları Engelleme Nasıl Yapılır: *253# tuşlayıp “YES”i tuşlayarak servisten yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Servisiniz aktifken #253# tuşlayıp “YES”e bastığınızda servis kendiliğinden iptal olmuş olur

Vodafone Özel Gelen Aramaları Engelleme Nasıl Yapılır: Gizli numaralı çağrıları almamak için Online Self Servis, Sesli Yanıt Sistemi ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046’ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: GIZLI KAPAT yazıp 7046’ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046’yı arayabilirsiniz

Arayan Görünmeyen Özel Gizli Aramaları Engelleme Ayarları

Son Güncelleme: 26.03.2017 15:03

teknik destek

Bir cevap yazın