Angry Birds Transformers Oyunu Android Telefon Tablet APK indir

media 2411

Son güncelleme 4 ay by Teknoloji Haber

Angry Birds Transformers Oyunu Android Telefon Tablet indir,Oyun Android tablete cep telefona play store apk indirip yükleme nasıl yapılır,Kurulumu

Angry Birds Transformers Oyununu Android Cep Telefona Tablete Google Play Store‘den Ücretsiz İndirme Yükleme

Angry Birds Transformers Android tablete ve cep telefona play store apk indirip yükleme nasıl yapılır? Angry Birds Transformers ücretsiz apk Android dosyasını indirdikten sonra kurulumu telefonun dahili yada harici hafızasına yüklenebilir. 

Angry Birds en çok tercih edilen oyunlardan biridir ücretsiz olarak Google Play Store mağazadan Angry Birds Transformers yazıp aratıp telefon yada tablete indirebilirsiniz.

Angry Birds Transformers Oyunun Açıklaması: Oyunda cesur kahramanlar olarak Red Optimus Prime olarak, Chuck Bumblebee olarak yer alıyor. Kahramanlar lazerli arabalara dönüşüyorlar ve kolları, bacakları’da var. Bu özellik yeni bir yeniliktir.

Angry Birds ve Transformers oyunda 3 boyutlu çarpışıyorlar, yumurta ateşleyicisi, yumurtaları gözü dönmüş domuz adasını talan eden robotlara çevirdi onları kim durdurabilir ! Detayları buradan teknolojihaber.net/angry-birds-transformers-android-play-storede-ucretsiz-indirme.html inceleyebilirsiniz.

Cesur araba kuşları domuz adasını yalnız kurtarmazlar  düşmanlarını durdurmak için istemeseler’de deceptidomuzlarla işbirliği yapmak durumunda kalacaklardır.

Angry Birds Transformers Oyunu Android

Angry Birds Transformers Oyunu Android Telefon Tablet APK

Son Güncelleme: 26.03.2017 14:51