Instagram dil ayarlarını nasıl değiştiririm

Instagram ingilizce oldu Türkçe yapmak için Instagram dil ayarını nereden değiştiririm? Android iphone telefonda dil ayarları nasıl yapılır? Hesap dil değiştirme. Türkçe nasıl çevirilir?

Instagram dil ayarlarını nasıl değiştiririm

Instagram ingilizce oldu Türkçe yapmak için Instagram dil ayarını nereden değiştiririm? Android iphone telefonda dil ayarları nasıl yapılır? Hesap dil değiştirme. Türkçe nasıl çevirilir?

12 Ağustos 2015 Çarşamba 22:49
Instagram dil ayarlarını nasıl değiştiririm
müşteri hizmetleri

Instagram hesabımın dil seçeneğini değiştirebilir miyim? Instagram dil seçeneği cep telefonunun dil seçeneği ayarlarını baz alır. Telefonda hangi dil seçili ise instagram hesabında da o dil geçerli olur. Sorun anlık olabilir. Ya da otomatik dil seçeneği değişmişte olabilir. 

Hesabım İngilizce oldu Türkçe' ye nasıl çeviririm diyenler için resimli anlatımla kesin çözüme yer verdiğimiz haberimize yorumla ulaşabilirsiniz. 

Instagram dil ayarları

iPhone iOS Instagram Dil Ayarları

iPhone ya da iPad cihazlarda dil ayarlarını değiştirmek: Ayarlar bölümüne giriş yapıp Genel > Uluslararası > Dil seçeneğinden istediğiniz dil'i seçebilirsiniz. 

Android Instagram Dil Ayarları

Android cihazlarda dil ayarlarını değiştirmek: Telefondan Ayarlar bölümünü açıp Dil ve Giriş > Dil seçeneği ile dil ayarlarını yapabilirsiniz.

Windows Phone Instagram Dil Ayarları

Windows yüklü telefonlarda dil ayarları: Cep telefonun orta tarafında yer alan Başla butonuna tıklayıp, parmağı sola doğru kaydırınız. Aşağı tarafa ininiz Ayarlar bölümünde yer alan Dil + Bölge > Telefon dili seçeneği ile dil ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Instagram dil ayarlarını nasıl değiştiririmInstagram Türkçe yapma

İngilizce' den Türkçe' ye çevirmek için

Hesap adındaki üç çizgi simgesine tıklayıp en altta ayarlar (setting) giriniz. (Account) ve sonra dil (language) sonra Türkçe seçip onaylayınız. Bu bölümde Türkiye' de yazıyor olabilir. Adımlar doğru yapıldıysa artık Türkçe oldu.

Hala Instagram hesabım ingilizce oldu diyen varsa sorun bu sefer instagram' ın kendiyle alakalı. Güncelleme yaptıysa veya sunucularında sorun olabilir. Hata tüm kullanıcılarda çıkmıyor.

Son Güncelleme: 29.01.2019 02:47
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Hakaret ve yasal olmayan paylaşımlar kullanıcı sorumluluğundadır.
Avatar
yasn 3 yıl önce

pc nasıl degirir

Avatar
İngilizce olan instagram' ı Türkçe yapma 3 yıl önce

Instagram dil ayarlarını değiştirme: Profil simgesi / yukarıdaki çark simgesi / Language / Turkish (Turkye)

Avatar
mnur 3 yıl önce

bilgisayardan ayarlara girin sayfanın en aşağısına inin language yazıyor oraya tıklayın türkçeye tıkladıktan sonra yine ingilizce çıkıyor o yüzden bence boşuna uğraşmayın

Avatar
iphone destek hattı 6 yıl önce

iphone instagram dil seçeneği değiştirme ayarlama nasıl yapılır? iphone telefonlarda instagram dil ayarını değiştiremiyorsunuz telefonun mevcut dili neyse otomatik o dil seçeneği aktif oluyor

Avatar
defne 3 yıl önce

bilgisayarda nasıl oluyo

Avatar
Abdullah 3 yıl önce

Dil ayaraları türkçe lakin bir gönderiyi şikayet etmek istediğimde seçenekler ingilizce olarak karşıma çıkıyor

Avatar
halil 3 yıl önce

pc için instagram profil sayfasının en altında language gibi 10 tane seçenek var languageden ingilizceyi seç düzeliyo, olmadı tekrar türkçeyi seç deneyerek buldum bende

Avatar
Çiğdem yelbay 2 yıl önce

İstikramim ingilzceye cevrilmis turkceye nsil ceviremibilirim

Misafir Avatar
İngilizce' den Türkçe' ye çevirme 2 yıl önce @Çiğdem yelbay

Hesap adının yanındaki 3 çizgiye dokunup aşağıdaki ayarlar yani settings giriniz. Sonra dil yani language sonra Türkçe' yi seçiniz.

Beğenmedim! (0)
Avatar
Naciye 2 yıl önce

Instagramda paylaşılan sayfaların yanındaki seçenek dilini nasil türkçeye cevirim

Avatar
Instagram DİL SORUNU 2 yıl önce

şu an bazı kullanıcılarda instagram ingilizce olmuş görünüyor bu instagram kaynaklı...