Clean Master işe Yarıyor mu Kullanılmalı mı?

Clean Master işe Yarıyor mu Kullanılmalı mı?

banner3

Clean Master işe Yarıyor mu Kullanılmalı mı?

Clean Master işe Yarıyor mu Kullanılmalı mı?

12 Aralık 2015 Cumartesi 18:15
Clean Master işe Yarıyor mu Kullanılmalı mı?
banner2

Clean Master uygulaması Android telefonda ve tablette gerekli mi? Kullanmalı mıyım? Telefonu kasıyor mu yoruyor mu yavaşlatıyor mu?


Clean Master uygulaması için yapılan bazı yorumlarda, uygulamanın Android telefonu çok fazla yorduğu yer almaktadır. Yapılan şikayetlerde yer alan önemli hususlar, aşırı RAM ve CPU tüketmesi. Pil kullanım süresini de aşağı çektiği yolunda testler aktarılan yorumlarda bulunmaktadır.Clean Master, uygulamasını telefondan kaldırmadan önce aktif kullanım süresi 2-3 saatken, uygulamayı kaldırdıktan sonra 4 saatte çıktığı aktarılmaktadır. Bunun dışında kullanılan virüs uygulaması da etkisini göstermektedir. Yüklemeyi düşündüğünüz antivirüs programını tercih etmeden önce, uygulama için yapılan yorumları okumanız önerilir.Clean Master uygulamasının ve diğer uygulamaların gereksiz donanım tükettiğini,  Ayarlar> Uygulamalar> Çalışanlar bölümünden kontrol edebilirsiniz. Öneri olarak 2-3 haftada bir uygulamayı indirip, temizlemeyi yapıp uygulamayı tekrar kaldırabilirsiniz. Uygulama cihazın Android sürümü ile geldi diyenler için uygulamayı durdurmayı deneyiniz.Clean Master uygulaması Android telefonda ve tablette gerekli mi? Kullanmalı mıyım? Telefonu kasıyor mu yoruyor mu yavaşlatıyor mu?
Clean Master, dünyanın en çok indirilen Android mobil, bellek, hız güçlendirici ve güvenlik antivirüs uygulamasıdır. Önbellekte kalan veya kalıntı dosyaları temizleyerek cihaza bakım yaparak performans sağlar.Oyunlarda veya uygulamalarda hız sağlar, RAM' i serbest bırakarak cihazı hızlandırır. Virüslerden, truva atları, güvenlik açıkları, reklam virüsleri ve casus yazılımlardan korur.

banner5
Son Güncelleme: 12.12.2015 18:15
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber