Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı

Android silinen resim video müzik, mesajları ve dosyaları geri alma. Mesajlar, Videolar, Rehberi, Silinmiş Dosyaları Geri Getirme APK,Ücretsiz indir

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı

Android silinen resim video müzik, mesajları ve dosyaları geri alma. Mesajlar, Videolar, Rehberi, Silinmiş Dosyaları Geri Getirme APK,Ücretsiz indir

23 Aralık 2013 Pazartesi 18:16
Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı
müşteri hizmetleri

Android cep telefonda ve tablette format atarak silerek kaybettiğiniz rehberi,sms,mesaj,video,resimleri, fotoğrafları, videoları, uygulamaları, e-postaları geri alma imkanınız var.

Android Veri Kurtarma Silinen Silinmiş Verileri Geri Alma Getirme Programı


Android işletim sistemi yüklü cihazlarda android veri kurtarma programı silinen resim,video,uygulama,müzik ve Android silinen verileri kurtarmak ve dosyalarınızı geri almak için bir çok kurtarma programları vardır silinen verileri geri alma kurtarma bunların bazılarına yer verdiğimiz yazımızda çözüme ulaşabilirsiniz. Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony ve Çin Kore malı cep telefonları içinde geçerlidir. Her hangi bir yardım için destek hattımızı arayabilirsiniz.

7-Data Android programı ile, Android cihazlarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz ve format atarak kaybettiğiniz rehber,sms,mesaj,video,resimleri, fotoğrafları, videoları, uygulamaları, e-postaları, word dosyalarını ve veri dosyalarını kurtarmak için tasarlanmış başarılı bir uygulamadır android veri kurtarma.

Android cep telefonu ve tabletlerde silinmiş dosyaları geri alma kurtarma resimli anlatım


Android cep telefonda ve tablette yanlışlıkla silinen verileri silinmiş dosyaları kurtarma

Android cihazınızı bilgisayara bağlayarak bağlantı kurulduktan sonra arama yaparak kaybettiğiniz dosyaları bulabilirsiniz. Daha sonra bulduğunuz kaybolmuş dosyaları kurtarma işlemini başlatabilirsiniz. JPG, GIF, PNG, TIFF, PSD, AVI, MP4, MP3, WAV ve WMA formatlı dosyaları bulmayı destekleyen uygulama basit ve bir o kadar kullanışlı.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde işlemlerinizi oldukça kolay tamamlayabileceğiniz uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim.

Ücretsiz versiyonu olmasına rağmen uygulama üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmuyor.

Android Dosya Kurtarma,Android Veri Kurtarma

Android Veri Kurtarma Programı

Android Silinen Resim Video Müzik Geri Alma,Mesajlar

Android Silinen Dosyaları Geri Getirme APK

Videolar,Rehber,Android Silinen Dosyaları Geri Getirme APK

Windows bilgisayarda silinmiş resimleri, fotoğrafları, videoları, mesajları ve dosyaları geri getirmek için Bilgisayarda silinen dosyaları kurtarmak geri alma yazımızı inceleyebilirsiniz.

Android Stellar Phoeni Data Kurtarma Programı Rehberi


Eğer android telefonunuzda formatladığınız ya da kaza sonucu kaybettiğiniz dosyaları geri getirmek isterseniz Stellar Phoenix Photo Recovery yardımınıza koşacak bir windows uygulaması.

Program android cihazınızın yanısıra masaüstü ve dizüstü bilgisayarınız, dijital fotoğraf makineniz, harici harddiskiniz, flash belleğiniz ve hafıza kartınızda da veri kurtarması yapabilmekte. Stellar Phoenix Photo Recovery fotoğraf dosyaları haricinde ses dosyalarını ve videoları da kurtarabilme yeteneğine sahip.

Üretici firma, programın internet sitesinde kurtarılabilecek dosyalarınızı görüntüleyebileceğiniz

Fotoğraf Dosyaları:

 JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP, JP2, INDD, PSD, Paint Shop Pro İmaj Dosyası (PSP), MOS, PCT

Ses Dosyaları:

WAV, MP3, AIFF, RPS, MIDI, M4A, M4P, AU, OGG, WMA, RM, Real Audio (RA)

Video Dosyaları:

AVI, WMV & ASF, MP4, M4V, 3GP, MOV, MPEG, DV, 3G2, M4B, AVCHD Video File (MTS), Divx Encoded Movie File (DIVX), Matroska Video File (MKV), MOI Video File, OGG Media Player (OGM), Video Object File (VOB), 3G2, ASX

Android Veri Kurtarma Programın Desteklediği Hafıza Kartı Türleri:


Flash kartlar, SD kartlar (mini, micro, SDHC), CF kartlar ve mini diskler.

Android Telefonlarda Silinen Dosyaları Desteklenen Fotoğraf Makinaları:


Sony, Nikon, Canon, Samsung, Pentax, Minolta, Kodak, Sigma, Fuji, Olympus, Epson, Mamiya ve PanasonicBir Başka Android Veri Kurtarma Android Data Recovery silinen verileri kurtarmak ve dosyalarınızı geri almak için bir çok kurtarma programları vardır silinen verileri geri alma kurtarma bunların bazılarına yer verdiğimiz yazımızda çözüme ulaşabilirsiniz.
 

Son Güncelleme: 03.05.2017 00:48
Yorumlar