24 Ayar altın Galaxy S8 modeli çıkıyor

media 188

Son güncelleme 3 yıl by Teknoloji Haber

Samsung markasının son telefon modeli Galaxy S8'in renk seçenekleri neler olacak ? Galaxy S8 modeli kasasının altın rengi çıkacak mı?

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S8 modelinin tanıtımını yapmaya devame diyor. Galaxy S8 modeli artık ön siparişlerini alarak satışa sunulmaya ülkemizde de hazırlanmaktadır. Bu kadar tanıtımı yapılan ve hakkında internette bu kadar haber yazılan başka telefon modeli bulunmamaktadır. İşte o haberlerden biriside Galaxy S8 modelinin altın kasa ile piyasaya çıkmasıdır.

Galaxy S8 modelinin tasarım olarak rakiplerinin bir adım ötesinde olduğunu söyleyebiliriz. Tasarım olarak Galaxy S8 modeli benzer modelleri içerisinde zirvede olduğunu söyleyebiliriz. Galaxy S8 modelinin bu tasarım şıklığı ingiliz bir firma tarafından dahada artırıldı. Firma Galaxy S8 modelinin altın ve platin seçenekleri ile piyasada satışa sunuldu. Galaxy s8 modeli ülkemizde ve dünyada satış fiyatları ile dikkat çekmektedir. Bu kadar pahalı ve gösterişli telefonu ingiliz firması bir adım öteye götürerek şıklığını daha da artırdı. 

24 ayar altın Galaxy S8 telefon modelleri çıkıyor

24 Ayar altın Galaxy S8 modeli çıkıyor

Truly Exquisite ingiliz firması bütün özellikleri aynı olmakla beraber 24 karat altın, 24 karat platin ve 18 karat gül kurusu telefonları satışa çıkardı. Dediğimiz gibi teknik özellikleri aynı olsada firmanın yapmış olduğu çerceve değişiklikleri zaten pahalı sınıfta bulunan telefonun fiyatını dahada artırdı. Örnek verecek olursak Galaxy S8 64GB telefonu alabilmek için 2250 pound veya 2800 dolar ücret ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca şirket bu kadar pahaı ücret karşılığında sattığı altın Galaxy S8 telefonun yanı sıra kablosuz şarj ünitesiSamsung Gear VRtaşınabilir şarj cihazı ve deri kart tutucu gibi ek malzemelerde vermektedir. Firmanın bu telefon modelini Mayıs ayı sonu itibari ile satışa sunacağı ve 6 ay garanti vereceğini söyledi.


Galaxy S8 Plus modeline daha fazla talep var

Galaxy S8 Plus modeline daha fazla talep var
Son Güncelleme: 20.04.2017 18:37