En iyi Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı 2015

En iyi Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı 2015

En iyi Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı 2015

En iyi Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı 2015

16 Ocak 2015 Cuma 00:30
En iyi Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı 2015
banner4

En iyi En Etkili Ücretsiz AntiVirüs Temizleme Koruma Programı Hangisi 2015


En iyi antivirüs temizleme ücretsiz koruma programı 2015 yıl için hangi virüs programı? Ücretsiz 2015 virüs programları hangileri indirme adresi. Full free virüs programı indirme bilgisayara laptop'a tavsiye yükleme kurulumu.

Aşağıda belirttiğimiz sıralamaya göre önerdiğimiz ücretsiz virüs programlarında yer alan bilgide olduğu gibi bilgisayarınızda ve mobil cihazlarda temel koruma sağlamaktadır.Temel korumanın anlamı standart bir güvenlik anlamına gelir örnek verecek olursak bankacılık işlemlerinde girilen bilgilerin kayıt edilmesini önleme gibi işlevi yapmaz. Eğer tam koruma istiyorsanız ücretli sürümleri tercih etmeniz önerilir.

Ücretli virüs programları en iyilerine örnek verirsek Kaspersky ve Bitdefender çok iyi virüs temizleme ve koruma programı olmalarına rağmen bilgisayarlarda çok ağır çalışması ve bilgisayarı kasması yavaş çalışmasına neden olmaları ile bilinir.

Avast 2015 Ücretsiz Free 2015 Virüs Temizleme Programı


Avast uzun zamandır ücretsiz virüs programlarının içerisinden en iyilerindendir. Temel korumanın hakkını veren bir yazılımdır. Akıllı antivirüs ve kötü amaçlı yazılımlardan koruma Kimsenin henüz duymadığı tehditleri algılar.Ev Ağı Güvenliği Ev ağınızı zayıf noktaları belirlemek için tarayın.Tarayıcı Temizleyicisi Can sıkıcı tarayıcı eklentilerinden kurtulun. Önemli yazılımlarınızı kolayca güncelleyin, ve bilgisayarınızın genel güvenlik koşullarını geliştirin.Uzaktan Yardım özelliği ile internet üzerinden başkaları ile yardımlaşabilirsiniz.

[caption id="" align="aligncenter" width="681"]2015 Yılı içerisinde en çok tercih edilen virüs programları nedir? Hangisi daha iyi temizler? Bilgisayarı yormadan ağırlaştırmadan çalışan antivirüs programı En iyi En Etkili Ücretsiz AntiVirüs Avast 2015 Temizleme Koruma Programı[/caption]

 

AVG AntiVirus Free 2015 Virüs Temizleme Programı


AVG benim gözümle bakıldığında ikinci ücretsiz virüs programıdır. Virüs ve zararlı yazılımları tespit edip, engelleyen ve temizleyen tamamen ücretsiz temel koruma sağlayan bir virüs programıdır.Sürekli gelişen tehditlere karşı koruma Facebook'ta Güvenli Gezinme ve Arama Siz daha tıklamadan tehditler hakkında sizi uyarır Casusluğu ve veri hırsızlığını önler Kimlik tehditlerine karşı korur Windows uyumluluğu Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8

[caption id="" align="aligncenter" width="680"]2015 Yılı içerisinde en çok tercih edilen virüs programları nedir? Hangisi daha iyi temizler? Bilgisayarı yormadan ağırlaştırmadan çalışan antivirüs programı En iyi En Etkili Ücretsiz AntiVirüs AVG 2015 Ödüllü Temizleme Koruma Programı[/caption]

 

Microsoft Security Essentials Ücretsiz 2015 Virüs Temizleme Programı


Microsoft Security Essentials, en az koruma sağlayan virüs programlarından biridir. Virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olması için Microsoft Security Essentials'ı kullanın. Evinizde veya küçük ölçekli işletmenizde kullandığınız bilgisayarlarınız için gerçek zamanlı koruma sağlar.


Microsoft Security Essentials ücretsizdir.Yüklemesi ve kullanması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Arka planda sessizce ve etkili bir şekilde çalıştığından, kesintiler ve güncellemeler konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

banner5
Son Güncelleme: 16.01.2015 00:30
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber
Avatar
Mustafa Kemal Erdem 1 yıl önce

2015 yılı virüs programı testlerinden çok iyi derece alan avira pro büyük bir çıkış yaptı 2016 yılı içinde öneri listemizde 2015 yılında en iyi ücretli 3 antivirüs programı bitdefender kaspersky ve avira oldu ücretsiz virüs koruma programı önerilerinde avast ve avira yer almaktadır.