Windows 9 Özellikleri ve Gelen Yenilikler

Windows 9 Özellikleri ve Gelen Yenilikler,Windows 9 ile Gelen Yenilikler,Windows 9 Ne Zaman Çıkacak,Gelecek,Windows 9 Özelliği,Başlat Menüsü,Görünümü,Dokunmatik

Windows 9 Özellikleri ve Gelen Yenilikler

Windows 9 Özellikleri ve Gelen Yenilikler,Windows 9 ile Gelen Yenilikler,Windows 9 Ne Zaman Çıkacak,Gelecek,Windows 9 Özelliği,Başlat Menüsü,Görünümü,Dokunmatik

20 Eylül 2014 Cumartesi 19:33
Windows 9 Özellikleri ve Gelen Yenilikler
banner4

Windows 9 Hangi Yeniliklerle Geliyor Detaylar


Windows 9 ile gelen yenilikler neler özelliklerin detayları: Muhteşem dokunmatik ekran uygulamalarına ve üstün masaüstü performansına sahip,dokunmatik ekranlı bilgisayarınızda fare, klavye ve Windows masa üstünde yenilikler ile gelecek

Windows tablet ve PC'lerde dörde kadar farklı uygulamayı eşzamanlı olarak kullanabileceğinizden, aynı anda hem çalışıp hem oyun oynayabilirsiniz.

Yeni çok amaçlı ve şık tabletler olağanüstü hızlı ve hafiftir. Ayrılabilir klavyeye sahip dizüstü ve ikisi bir arada bilgisayarlar taşınabilirliğin yanı sıra sağladıkları hız ve güçle de göz kamaştırıyor. Hepsi bir arada ve masaüstü bilgisayarlar, mükemmel üretkenlik ve oyun deneyimi için daha büyük ekranlar sunuyor.

Windows 9 ile Uygulamalarda Yenilikler Devam EdecekAccuWeather


Özel tahmin ve güncellemeler sayesinde doğru bölgesel hava durumunu öğrenin.

Halo: Spartan Assault
Özel olarak yeni Windows'a yönelik tasarlanan yeni bir dokunma tabanlı tetikçi oyunu.Facebook
Resmi uygulama. İletişimde kalın, güncellemeleri alın ve sohbet edin.Windows için CNN Uygulaması


Dünyanın her yerinden manşetler ve özgün hikayelerle haberleri yakından izleyin.

Flipboard
Çevrimiçi içerikleri keşfetmenin güzel ve cezbedici yeni bir yolu.Twitter
Bilgisayarınızdan tweet gönderin, başkalarını takip edin ve akımları izleyin.Skype
En sevdiğiniz görüntülü konuşma yöntemi artık Windows


Windows 9 Hakkında Açıklanan Bazı ÖzelliklerMetro arayüzü bilgisayarlarda kaldırılacak ama tabletlerde devam edeceği bilgiler arasında. Microsoft, Metro uygulamalarının pencerede çalışmasına izin verecek, yeni başlat menüsü ise görev çubuğuna sabitlemediğiniz uygulamalara ulaşmanızı sağlayacak. PC'sini fare ve klavyeyle kullananlar, Metro arayüzüne hiç girmeden işlerini yapabilecekler.

Windows 9'un yeni Başlat menüsünün, kullandığınız masaüstü duvar kağıdıyla uyum sağlayacağı gözleniyor. Yukarıdaki ve aşağıdaki ekran görüntülerinde görebileceğiniz gibi Başlat menüsü, seçtiğiniz duvar kağıdına göre renklendiriliyor.

Küçük bir yenilik olsa da, çoğu kullanıcının bu kişiselleştirme adımından memnun olacağını sanıyoruz. Bununla birlikte her rengin Başlat menüsüne yakışmadığını da belirtmemiz gerekiyor. Windows 9'un geliştirme aşamalarının henüz başlarında olduğunu ve final sürüme kadar bir çok şeyin değişme olasılığını unutmayınız.

Windows 9 Özellikleri ve Gelen Yenilikler
banner5
Son Güncelleme: 20.09.2014 19:33
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber