Facebook Messenger Chrome Faces.im Uygulaması

Facebook Messenger Chrome Faces.im Uygulaması

Facebook Messenger Chrome Faces.im Uygulaması

Facebook Messenger Chrome Faces.im Uygulaması

10 Haziran 2014 Salı 16:39
Facebook Messenger Chrome Faces.im Uygulaması
banner4

Facebook Messenger Chrome Faces.im Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır


Fcebook Chrome tarayıcısı ile bir yeniliğe imza attı. Facebook eklentisini kurduktan sonra ekranın kenarında beliren baloncuğun üstüne geldiğimiz zaman gelen mesajı okuyabiliyoruz, tıkladığımız zaman ise faces.im eklentisinin Mesajlar bölümü açılıyor. Yani mobil uygulamalarda olduğu gibi baloncuğa tıkladığımız zaman aynı ekran üzerinden cevap yazmak şu an için mümkün değil.


Google Chrome üzerinde facebook sohbet bildirimlerini kontrol edebilme: Eğer bir facebook mesajı aldığınızda, tarayıcınızın tarafında güzel bir popout sohbet başını alırsınız. Herhangi bir yeni sayfada Sohbet Başkanlarını görmeye başlıyorsunuz.

[caption id="" align="aligncenter" width="381"]Facebook Messenger Chrome Faces.im Uygulaması Facebook Messenger Chrome Faces.im Uygulaması[/caption]

Faces.im eklentisini Chrome'a kurup eklenti üzerinden Facebook'a giriş yaptığınız zaman ayrı bir pencere açılıyor. Bu mesajlaşma penceresini kapattığınız zaman her hangi bir sayfada olsanız dahi mesaj aldığınız zaman Facebook Messenger'ın mobil uygulamarındaki baloncuk bildirimi sayfanın kenarında beliriyor. Böylece Facebook sekmesini açmadan gelen mesajları okuyabiliyorsunuz. 

[caption id="" align="aligncenter" width="514"]Facebook Messenger Chrome Faces.im Uygulaması,Faces.im Google Eklentisi,Bilgisayardan Facebook Bildirimlerini Kontrol Etme,Mesajları Bildirimleri Görme Facebook Messenger Chrome Faces.im Uygulaması[/caption]
banner5
Son Güncelleme: 10.06.2014 16:39
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber