Sony Xperia Z3 Compact Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Sony Xperia Z3 Compact Özellikleri Fiyatı,Ekran Boyut Kamera Video Su Toz Xperia Z3 Compact Özelliği Nasıl Ne Kadar Süre Suda Kalabiliyor.Toz Önleme

Sony Xperia Z3 Compact Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Sony Xperia Z3 Compact Özellikleri Fiyatı,Ekran Boyut Kamera Video Su Toz Xperia Z3 Compact Özelliği Nasıl Ne Kadar Süre Suda Kalabiliyor.Toz Önleme

15 Aralık 2014 Pazartesi 19:53
Sony Xperia Z3 Compact Teknik Özellikleri ve Fiyatı
banner4

Sony Xperia Z3 Compact Teknik Özelliklerinin Detayları ve Fiyatı Ne Kadar

Sony Xperia Z3 Compact Teknik Özellikleri ve Fiyatı,Ekran Boyut Kamera Video Su Toz Xperia Z3 Compact Özelliği Nasıl Ne Kadar Süre Suda Kalabiliyor.Xperia Z3 Toz Önleme Özelliği.


Sony cihazlarda yeni Teknoloji ile en iyi en güçlü güçlü dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 Krait 400 CPU, 2,5 GHz işlemci ile maksimum hıza erişebilirsiniz. İşlemci, her bir çekirdeğe bağımsız olarak güç verilmesini sağladığından, ihtiyaç duyduğunuz anda kullanmanızı sağlayarak boşa enerji harcamaz.

Sony Xperia Z3 Compact Dijital Gürültü Önleyici Özelliği


%98′e varan bir oranda dijital gürültü önleme teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, gürültünün düşük frekanslı kısımlarını ortadan kaldırarak yüksek frekanslı kısmın kulağa ulaşmasını önler. Böylece, ister gürültülü bir otobüste ister kalabalık bir alışveriş merkezinde olun, harika bir müzik dinleme deneyimi yaşamanıza hiçbir şey engel olamaz.

laşmasını önler. Böylece, ister gürültülü bir otobüste ister kalabalık bir alışveriş merkezinde olun, harika bir müzik dinleme deneyimi yaşamanıza hiçbir şey engel olamaz.Sektörde 3. nesil LTE/4G modeme sahip olan tek cihazdır. Bu, iki katına çıkan indirme ve yükleme hızlarıyla yüksek hızlı İnternet bağlantılarına olanak sağlar; böylece dosya aktarımları ve indirirken izleme/dinleme eylemleri çok daha iyi olur.

Sony Xperia Z3 Compact Su ve Tozu Önleyici Özelliği


Sony Xperia Z3 Compact, etkileyici bir IP65/68 derecelendirmesine sahiptir ve bu da, ne suyun ne de tozun bu ince ve şık akıllı telefonun performansına engel olabileceği anlamına gelir.

IP 65/68 – Bunun anlamı nedir? IP derecelendirmesi, bir cihazın toza ve suya karşı dayanıklılık düzeyini ölçmeye yönelik bir test sertifikasıdır. İki rakamlı IP derecesindeki ilk rakam, ufak toz zerrecikleri de dahil olmak üzere, sert cisimlere karşı koruma düzeyini belirtir. İkinci rakam ise cihazın suya ne kadar dayanıklı olduğunu belirtir.

Sony Xperia Z3 Compact Dijital Kamera Özelliği


Tatlı suda yüzerken suya dayanıklı Xperia Z3 Compact ürününün en iyi akıllı telefon kamerasıyla, 30 dakikaya kadar fotoğraf çekebilirsiniz. Hatta bu telefonla 1,5 metreye kadar dalabilirsiniz. Micro USB bağlantı noktası, nano SIM yuvası ve bellek kartı yuvası kapaklarının sıkıca kapatılması gerektiğini unutmayın.

Cep telefonu için büyük 1/2,3 inç Exmor RS™ görüntü sensörü, gerçek hayattaki detayları gösteren sorunsuz ve net çekimler yapmanıza olanak sağlar. Cep telefonu için Exmor RS™ sensörümüz ve akıllı telefonlarda bir ilk olan ISO 12800 sayesinde, akıllı telefonunuzla düşük ışıkta yaptığınız çekimleri yepyeni bir düzeye taşıyıp istediğiniz kareyi elde edebilirsiniz.

Sony Xperia Z3 Compact Dijital 4K Video Kayıt Özelliği


Sony’nin en iyi telefon kamerası olan Xperia Z3 Compact, gördüğünüz her şeyi göz alıcı yüksek çözünürlüklü 4K videoda yakalamanıza olanak sağlar. Full HD 1080p görüntü kalitesine kıyasla dört kat daha ayrıntılı olan çekimleriniz Çok Yüksek Tanımlı olarak sunularak gerçek ayrıntılarla dolu eşsiz bir netlikte izlenir. Bu model, 4K (3840 x 2160) çözünürlüğü ve en son MHL 3.0 konnektörünü kullanarak 4K bir TV’de veya projektörde oynatmayı destekler.

PS4™ Uzaktan Oynatma özelliğine sahip tek akıllı telefon:PS4™ Uzaktan Oynatma sayesinde, PS4 konsolunuzdan akıllı telefon veya tabletinize sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilir; oyununuza farklı bir ortamdan devam edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Xperia cihazınızı ev WI-FI ağınıza bağlayıp oyunları DUALSHOCK®4 kumandasını kullanarak oynamak

Sony Xperia Z3 Compact Batarya Pil Ömrü Özellikleri


2 gün pil ömrü olan bir Android akıllı telefon çıktı. Böylece telefonunuzu, pil bitecek endişesi duymadan, gün boyunca rahatça kullanabilir, hatta ertesi gün de kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sony Xperia Z3 Compact Kablosuz Teknoloji Özellikleri


NFC etkin SmartWear ile Xperia Android cihazınızı bağlamak için dokunun. Doğrudan SmartWear’iniz üzerinden bildirim alarak, müziklerinize kumanda ederek ve daha da fazlasını yaparak gittiğiniz her yerde yaşamınızı kayıt altına alın. Android cihazınızdaki fotoğraflara TV’nizde bakın. Ekran yansıtmayı etkinleştirmek için Android cihazınızı BRAVIA® TV uzaktan kumandasına dokundurmanız yeterlidir.

İki Android cihaz arasında fotoğraf, müzik ve daha fazlasını paylaşın. Ayrıca, Android cihazınızla NFC özellikli bir dizüstü bilgisayar arasında paylaşım için diğer cihaza tek bir dokunuş yeterlidir.İster smartphone’unuzla, ister tabletinizle ister kameranızla çekmiş olun, artık resimlerinizi aynı yerde saklayabilirsiniz. Sony Personal Content Station™, fotoğraflar ve videolar için kablosuz bir merkezdir. Kaynak Sony

Sony Xperia Z3 Compact Teknik Özellikleri ve Fiyatı

banner5
Son Güncelleme: 24.03.2017 21:23
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber