PC Uyku Modu Programı Super Sleep

PC Uyku Modu Programı Super Sleep

PC Uyku Modu Programı Super Sleep

PC Uyku Modu Programı Super Sleep

22 Eylül 2013 Pazar 17:37
PC Uyku Modu Programı Super Sleep
banner4
Bilgisayar Uyku Modu Programı

Bilgisayar ekranınızı kilitledikten veya Bilgisayar'i "uyku moduna" aldıktan sonra eliniz yanlışlıkla fareye veya klavyeye dokunduğu için yeniden çalışmaya başlayan PC'nin bazen ne kadar sinir bozucu olduğunu bilirsiniz.

Super Sleep,


PC Uyku Modu Programı Super Sleep,PC Uyku Modu Programı,Bilgisayar Uyku Modu Programı,Bilgisayar Uyku Modu Ayarları,Laptop Uyku Modu Programı,Laptop Uyku Modu,Laptop Uyku Modu Yazılımı,Laptop Uyku Modu Nedir

Bilgisayarın kazayla uykudan uyanmasını veya başkaları tarafından ekranının açılmasını engellemek için pratik bir çözüm arayanlar için Super Sleep doğru cevap olabilir.

Yazılım, sadece kullanıcı tarafından belirlenen kısa yol ile monitörün uykuya geçirilmesini ve aynı kısa yol ile uyandırılmasını sağlıyor. Uyku sırasında başka tuşlara basılması, farenin oynatılması gibi etkiler monitörü açmıyor. Yazılım monitörü uykudan uyandırmak için kullanıcının belirlediği kısa yol tuşuna basılmasını istiyor.

Yazılımı kurduktan sonra standart olarak atanmış Ctrl+Shift+F9 tuşlarıyla uyku moduna geçebiliyorsunuz. Uyandırmak içinse Ctrl+Shift+F10 tuşuna basmak gerekiyor. Ancak kullanıcı bu tuş kombinasyonlarını ayarlar menüsünden kolayca değiştirebiliyor.

Super Sleep aslında bir güvenlik yazılımı değil. Bilgisayar ekranınızı şifrelemeyi ve başkalarından korumayı amaçlamıyor. Ancak ekran uyandırması için tuş kombinasyonunuzu kimse bilmediğinde, yabancıların ekranınıza kısa süre içinde ulaşmasını da çok zor bir hale getiriyor...

Download: http://www.thefreewindows.com/14096/super-sleep-monitor-wake
banner5
Son Güncelleme: 22.09.2013 17:37
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber