iOS 8 Preview ile Gelen Yenilikler Apple Özellikleri

iOS 8 Preview ile Gelen Yenilikler Apple Özellikleri,iOS 8 indir,iOS 8 Güncellemesi,iOS 8 Nereden indirilir,iOS 8 Özelliği,iOS8 Kurulum Adresi,iOS 8 indirme

iOS 8 Preview ile Gelen Yenilikler Apple Özellikleri

iOS 8 Preview ile Gelen Yenilikler Apple Özellikleri,iOS 8 indir,iOS 8 Güncellemesi,iOS 8 Nereden indirilir,iOS 8 Özelliği,iOS8 Kurulum Adresi,iOS 8 indirme

04 Haziran 2014 Çarşamba 22:54
iOS 8 Preview ile Gelen Yenilikler Apple Özellikleri
banner4

iOS 8 Preview ile Gelen Yenilikler Apple iOS Özellikleri


Apple,iOS 8 ile çok iddialı bir çıkış yaptı iOS 8 için merak edilen yenilikler neler inceleyelim.


Yeni klavye seçenekleri ve içerik paylaşmak için daha fazla seçenek, iCloud ile dokunmatik kimliği kullanmak artık mümkün.


iOS 8 ile Aldığınız tüm fotoğraflar tüm cihazlarda


Her fotoğraf, her düzenleme, her albümü şimdi tüm cihazlarda kolayca görülebilir ve tutarlı, iCloud Fotoğraf Kütüphanesi'nde yaşıyor. Otomatik olarak. Tüm yeni Photos uygulaması sevdiğiniz fotoğrafları bulmak ve yeniden keşfetmek için her zamankinden daha kolay hale getirir. Ve size yeni ve güçlü düzenleme araçları ile aldım sonra her atış daha iyi hemen görünmesini sağlayabilirsiniz.
iOS 8 Yenilenen Mesaj Özelliği


Şimdi Mesajları önce hiç olmadığı gibi arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı sağlar.Herhangi bir konuşma için sesinizi eklemek için dokunun. Eğer bunu görüyorsanız an ne görüyorsanız video gönderin. Onlar sizin sağ nerede biliyorum ve kolayca konumunuzu paylaşın.
iOS 8 Aile Paylaşımı. Ailenizle birlikte istediğinizi paylaşınız


Aile Paylaşımı kolay aileniz kadar altı kişi birbirlerinin iTunes, iBook, ve App Store alışveriş paylaşmak için yapar. Bir kişi, yeni bir şarkı, film veya uygulama satın zaman, herkes paylaşmak için alır. Bu aile fotoğrafları, bir aile takvim, yerleri ve daha fazla paylaşmak da her zamankinden daha kolay.
iOS 8 iCloud Drive ile her türlü dosya tüm cihazlarda


İstediğin yerde, herhangi bir dosya üzerinde çalışabilirsiniz. iCloud'dan - Bu sunumlar, PDF, resim, ve daha fazlasını içerir. Hangisi cihaz üzerinde Mac veya PC dahil, kullanıyoruz.
iOS 8 Sağlık ve fitness bilgileri kullanmak için tamamen yeni bir yol


Şimdi etkinlik izci, kalp hızı monitörü, ve diğer sağlık ve fitness uygulamaları birbirleriyle konuşabilir.Hangi onlar sizin için daha da zor çalışmak mümkün olacak demektir. Ve tüm bilgileri tek bir kolay okunan gösterge tablosunda erişilebilir.

[caption id="" align="aligncenter" width="618"]iOS 8 Gelen Yenilikler Apple Özellikleri iOS 8 Gelen Yenilikler Apple Özellikleri[/caption]
iOS 8 iPhone, iPad ve Mac.Daha önce hiç olmadığı gibi bağlı


Yapılacak birden Apple cihazları olan kişiler için daha iyi almak üzeresiniz.Şimdi tek bir cihazda bir e-posta başlayacak ve sorunsuz bir başka devam edebilirsiniz. Ve iPhone sahipleri Mac veya iPad telefon aramaları cevaplamak ve hatta bunlardan herhangi SMS mesajları gönderebilirsiniz.
iOS 8 Spotlight. zamankinden daha parlak


Bazen bir kişiye veya bir uygulaması arıyorsanız. Bazen cevaplar arıyoruz.Spotlight şimdi sana Wikipedia girişleri, yakın yerler, haber gidişli ve daha fazla öneriler verir. Size en alakalı bilgileri sunmak için bağlam ve konumunu tanımak için bile yeterince akıllı.
iOS 8 Uygulama geliştiriciler bir sonrakini bekle


iOS 8 App Store yana geliştiriciler için büyük sürümüdür. Onlara onları, iCloud yararlanma kimliği dokunun ve daha fazla için kendi uygulamaları ve açılması yeni fırsatlar erişimini genişletmek için yeni araçlar veriyoruz. Hangi yakında mümkün önce asla yetenekleri ile heyecan verici yeni uygulamalar göreceksiniz demektir.Geliştiriciler - ve iOS uygulamaları oluşturun - gelmiş , iş eğlendirmek, öğrenmek ve yaşamak, hepimiz etkileşim yolu değişti.

iOS 8 daha güçlü bir iş ortağı yapar


Onlar günlük hayatta tercih edilen cihazlardır konum çünkü iPhone ve iPad işyerinde tercih cihazlar haline gelmiştir. Ve yeni verimlilik, güvenlik ve cihaz yönetimi özelliklerine sahip iOS 8 hatta daha iyi olur.Akıllı öneriler alın.


Sadece arama simgesine dokunun, ve sizin için neyin önemli olduğunu dayalı seçimler alırsınız. Bir daha musluk size resimleri resimleri geçen yıl aynı zaman almış, ya da tüm zamanların en sevdiğiniz fotoğrafları, yakın çekildiği anında erişim sağlar.

 

 
iOS 8 Anı yakalamak. Sonra saniyede düzenleyebilirsiniz


Ne olursa olsun beceri düzeyi, sağ Fotoğraflar app fotoğraf başyapıtlarından oluşturmak mümkün olacak. Bunu yapmak için geri Mac almak için beklemek zorunda değilsiniz.Resimler sizin için güzel düzenlemeler yapabilirsiniz. Yoksa kumandayı ve ince ayar bir fotoğraf kendinizi her yönünü alabilir.
Akıllı kompozisyon araçları. Ateş ederken kompozisyon mükemmel değil merak etmeyin. Eğer fotoğraf çekmek sonra bile, Fotoğrafları otomatik ufuklar düzeltmek ve ideal bir kırpma sağlayabilir.
[caption id="" align="aligncenter" width="599"]iOS 8 Preview ile Gelen Yenilikler Apple Özellikleri,iOS 8 indir,iOS 8 Güncellemesi,iOS 8 Nereden indirilir,iOS 8 Özelliği,iOS8 Kurulum Adresi,iOS 8 indirme iOS 8 Preview ile Gelen Yenilikler Apple Özellikleri[/caption]


banner5
Son Güncelleme: 04.06.2014 22:54
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber