iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi

iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi

iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi

iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi

11 Mayıs 2015 Pazartesi 00:29
iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi
banner4
Apple, genel itibari ile müzik uygulamasını içeren iOS 8.4 beta sürümünü yayınladı. Şuan için yayınlanan deneme sürümünü indirme sadece geliştiriciler için Apple Geliştirici Merkezi web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

All-Yeni Tasarım  Müzik uygulaması müzik koleksiyonunuza daha kolay ve daha eğlenceli hale keşfetmek bir güzel yeni bir tasarıma sahiptir. Kendi görüntü ve açıklama ekleyerek çalma kişiselleştirin. Sanatçılar görünümünde sevdiğiniz sanatçıların çarpıcı görüntülerin keyfini çıkarın.


Son Eklenenler  Son zamanlarda eklediğiniz Albümler ve çalma, kitaplığınızın üst kısmında şimdi zahmetsiz oynamak için yeni bir oynatma menüsü ile sadece resmin üzerine dokunmanız yeterli.


Aerodinamik iTunes Radio  iTunes Radyo ile müzik keşfetme her zamankinden daha kolay. Şimdi hızlı bir şekilde son dinlediğiniz sevdiğiniz istasyonları dönebilirsiniz ya da en sevdiğiniz sanatçı veya şarkı için ayarlayabilirsiniz.


iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi,iOS 8.4,iOS 8.4 Beta,iOS 8.4 indir,iOS 8.4 Ne Zaman Çıkacak,iOS 8.4 Ne Zaman Yayınlanacak,iPhone 4S,iPhone 5S,iPhone 6,iOS 8.4 Beta Download,iOS 8.4 Özellikleri


Yeni MiniPlayer  yeni MiniPlayer ile, müzik koleksiyonunuzu gezip oynarken ve çalma listesini görebilirsiniz. Şimdi Yürütülüyor açmak için, sadece MiniPlayer üzerine dokunmanız yeterli.


Şimdi Yürütülüyor Geliştirilmiş  Now Playing albüm vitrinde çarpıcı yeni bir tasarıma ulaştı. Now Playing kapatmadan müzik AirPlay kullanarak akışı kablosuz başlatabiliyorsunuz.


iOS 8.4 Beta Yayınlandı indirip Denediniz mi,iOS 8.4,iOS 8.4 Beta,iOS 8.4 indir,iOS 8.4 Ne Zaman Çıkacak,iOS 8.4 Ne Zaman Yayınlanacak,iOS 8.4 Özellikleri


Yukarı Sonraki  sadece Now Playing Up Sonraki simgesine dokunun - kütüphanede şarkıları kontrol etme sonra ki oynayacak olan parçayı öğrenme şimdi çok basit. Yeniden düzenleme, ekleme veya istediğiniz zaman şarkıları atlaya bilme özelliğine sahip oldu.


Global Arama  Şimdi her yerde müzik uygulaması açıkken gelen aramaya bakabilme ya da arayabileceksiniz. Sadece büyüteç dokunmanız yeterli. Arama sonuçları rahatça hızlı bir şekilde mükemmel şarkıyı bulmak için düzenlenmektedir. Hatta ara sağ iTunes Radyo istasyonu başlayabilirsiniz.

banner5
Son Güncelleme: 11.05.2015 00:29
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber