İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm

İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm

İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm

İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm

16 Mart 2013 Cumartesi 20:12
İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm
banner4

İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm


İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm, Kablosuz İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm, Kablosuz İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm İndir, Kullanıcı Adı Şifre Hatası TTnet İlk Yardım, Kullanıcı Adı Şifre Hatası TTnet İlk Yardım Nasıl Kullanılır, Kullanıcı Adı Şifre Hatası TTnet İlk Yardım Nedir, Pratik Çözüm, Tnet Pratik Çözüm İndir

TTNET Pratik Çözüm, İnternet bağlantı sorunlarınızı, bilgisayarınıza ait yazılım ve güvenlik sorunlarını otomatik olarak çözen bir programdır.

İndirme süresi: Yüksek hıza sahip bağlantılar için 1 dakika. Karşınıza pencere çıktığında Çalıştır butonuna tıklayınız.

İndir” butonuna tıklayarak TTNET Pratik Çözüm’ü indirebilirsiniz. Adres

Yükleme tamamlandıktan sonra TTNET “Pratik Çözüm” otomatik olarak başlayacaktır.

Not: Yükleme tamamlandıktan tarayıcı pencerelerinizin hepsi kapatılabilir.

İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm, TTnet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm, Pratik Çözüm, TTnet Pratik Çözüm, TTnet İnternet Bağlantu Sorunu Pratik Çözüm, TTnet İnternet Bağlantu Sorunu Pratik Çözüm İndir, Tnet Pratik Çözüm İndir, Kablosuz İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm, Kablosuz İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm İndir, İnternet Bağlantı Sorunu Pratik Çözüm

YKS – TTNET İlk Yardım Exe Hizmeti

Uzaktan yönetilen cihazı olmayan ve Internet Explorer harici browser kullanan müşterilerimizin Kullanıcı Adı/Şifre hata sayfası üzerinden destek almasını sağlayacak olan TTNET İlk Yardım EXE devreye alınmıştır.

Nasıl Çalışır?
Internet Explorer dışında bir browser kullanan müşterimiz “Kullanıcı Adı /Şifre” hatası aldığında karşısına kendisini bilgilendiren ve yönlendiren aşağıdaki ekran çıkacaktır.

TTNET İlk Yardım Exe’nin çalıştırılarak ayarların yapılması için müşterinin “Onaylıyorum” butonuna tıklaması istenecektir. Uygulama çalıştırıldıktan sonra Active-x ile benzer bir akış ile Kullanıcı Adı/Şifre ayarları tamamlanacak, internet bağlantısı sağlanacaktır.
banner5
Son Güncelleme: 16.03.2013 20:12
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber