Gmail Hesabını Outlookta Kullanma Gmaile Taşıma

Gmail Hesabını Outlookta Kullanma Gmaile Taşıma

Gmail Hesabını Outlookta Kullanma Gmaile Taşıma

Gmail Hesabını Outlookta Kullanma Gmaile Taşıma

12 Aralık 2013 Perşembe 15:59
Gmail Hesabını Outlookta Kullanma Gmaile Taşıma
banner4

Gmail Hesabını Outlookta Kullanma Gmaile Taşıma


Microsoft, Outlook.com e-posta servisini büyütmek için Gmail kullanıcılarına talip oldu Microsoft, bu hesapları hızlı ve kolay şekilde Outlook.com’a taşıyabilmek için gerekli çalışmaları yaptı ve kullanıma sundu.

Gmail Hesabını Outlookta Kullanma Gmaile Taşıma


Şuan Türkiyede Gmail Hesabını Outlook ' taşınamıyor ama kısa sürede hizmet vermeye başlayacaktır.

Aşağıdaki adımlarla  Gmail hesabını Outlook.com’a taşınabilir, Gmail uzantılı e-posta adresinizi kullanarak Outlook.com üzerinden e-posta gönderebilir ve Gmail bilgilerinizi görüntüleyip kişi listeniz' le sohbet edebilirsiniz.

Gmail'den yükseltin

%80 Gmail kullanıcısının* geçiş yapmak istediği, en hızlı büyüyen e-posta hizmetine göz atın.

Gmail Hesabını Outlookta Kullanma Gmaile Taşıma,Gmail Hesabı Outlooka Nasıl Taşınır,Gmail Hesabını Outlookda Nasıl Kullanılır,Gmail Hesabı Outlook Ayarları

Arkadaşlara bağlanın

Outlook.com zaten kullanmakta olduğunuz sosyal ağlarla mükemmel çalışır. Facebook arkadaşlarınızla sohbet edin ve Twitter ile Tweet atın.

İş birliği yapın

Office dosyalarını doğrudan gelen kutunuzdan açın, düzenleyin ve paylaşın. İş birliği yapmak için sizde ya da alıcınızda Office'in yüklü olması gerekmez, ayrıca biçimlendirme değişiklikleriniz olduğu gibi kalır.

Gizliliğinize öncelik verin

Google'ın aksine, Microsoft gizliliğinize öncelik tanır ve size reklam hizmeti sunmak için e-posta içeriklerinizi taramaz.
   " Gmail Hesabını Outlookta Kullanma Gmaile Taşıma "

1. Adım: Outlook.com hesabına kaydolun.

Microsoft hesabınız veya kullanmak istediğiniz bir Hotmail adresi varsa, bu adımı atlayın.2. Adım: Gmail'e postanız geldiğinde onu Outlook'a yönlendirmesini söyleyin.

Gmail hesabınızda oturum açıp Ayarlar'a tıklayın. Ardından,Yönlendirme/POP/IMAP sekmesini seçin ve yeni Outlook.com hesabınızaGelen postanın kopyasını yönlendir seçeneğini belirleyin. Ardından, sayfanın alt kısmına kaydırıp Değişiklikleri Kaydet'e tıkladıktan sonra aldığınız postadaki onay bağlantısına tıklayın. Outlook.com hesabınız, Gmail hesabınızdaki e-postanızı almak için otomatik olarak o hesapla eşitlenir.Adım 3: Gmail kişilerinizi Outlook.com'a bağlayın.

Bu adım isteğe bağlıdır, ancak tüm kişilerinizin otomatik olarak yeni Outlook.com hesabınızda parmaklarınızın ucunda bulunduğundan emin olmanıza yardımcı olur. Bu şekilde, yeni bir e-posta oluşturduğunuzda, tüm adres defterinizi kullanabilirsiniz.Adım 4: Postanızı @Outlook.com veya @Gmail.com adresinizden göndermeyi seçin.

Hala Gmail adresinizi kullanmak isterseniz, söz konusu adresi yalnızca gönder hesabı olarak ekleyin. Ardından, yeni @Outlook.com'dan veya geçerli @gmail.com adresinizden e-posta gönderebileceksiniz.

Seçenekler'e, Diğer posta ayarları'na tıkladıktan sonra E-posta hesaplarınız'a tıklayın ve Yalnızca gönder hesabı ekleyin'i seçin. E-posta göndereceğiniz hesabın doğru olduğundan emin olmanız için Outlook.com, Gmail adresinize onay e-postası gönderir. 
banner5
Son Güncelleme: 12.12.2013 15:59
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber
Avatar
resimupload 3 yıl önce

hmm bende bunu arıyordum teşekkür ederim.