OnePlus Bullet kulaklıklar düşük maliyetle satışta

OnePlus Bullet kulaklıklar düşük maliyetle satışta
OnePlus, en iyi akıllı telefonlar söz konusu olduğunda hakim şampiyonumuzdur, şirketin en iyi kulaklık başlıklarını neden almaması gerekir?

 Bullets v2 kulaklıklarından yeni bir fiyat aldım ve çok hoş bir dinleyicidirler. Açıkçası, 19.99 USD fiyatından şaşırtıcıydı. Xiaomi'nin Pistons, bu fiyat aralığında uzun zamandan beri standart belirlemiş; Zero Audio'nun Carbo Tenore fiyatı 38 $ 'da biraz daha upmarket seçeneği sunarak şimdi Bullets v2'yi de yanlara getirebiliyoruz.

Bu noktaya kadar OnePlus kulaklıklarından büyük bir hayranı olduğumu söyleyemem. Çinli şirket geçen yıl başlatılan 49.99 dolarlık Simgelerden büyük bir anlaşma yaptı ancak belki de aşırı yutturmaca sebebiyle bunları biraz underwhelmedlerdi. Ancak bu Bullets v2 tam tersi: sessizce Ağustos ayında tanıtıldı. Ve haftalık bir Londra otobüs seferinden daha ucuzdur, çarpılarak beklentileri daha iyi performans sergilerler.

Bishop Briggs'in "Vahşi Atlar" gibi, çoğunlukla elektronik ve sesli müzik olan olağan seri test parçalarını inceleyerek, Bullets ile şikayet etmek için çok az şey bulabilirim. Dinleyiciyi saracak müziğin yerini belirleyen geniş bir ses alanı sergiliyorlar ve OnePlus, bas ve alt midelerdeki önemli bir darbe ile onları v1'den geri aldı. Bunu, en üst seviyedeki nazik bir artışa ekleyin ve OnePlus'ın orijinal Bullets'lerinden daha az düz, daha heyecanlı bir ses imzası var. Tüm bunlar iyidir, çünkü Bullets v2 seslerini çok güzel kılar.

OnePlus, bu yeni kulaklıklar ile düz bir kabloya geçti ve her zamankinden daha karışıklığa karşı kendiliğinden durduğunu gösteriyor. Bullets v2'nin hat içi mikrofonu ve Android müzik kontrolleri var. Dolayısıyla Carbo Tenores'in bir mikrofona sahip olmadığı anlaşılan Dieter Bohn'a benzeyen insanlar da rahatsızlık duymadan gemide bulunabiliyorlar. Kullanışlılığın bir diğer önemli konusu sığdırmaktır ve Mermiler'in varsayılan silikon uçları bana çok iyi uyuyor; Bu kulaklıklar, süper hafiftir ve saatlerce giymek için rahat kalır.

Eğer kaçınılmaz olarak sormak istiyorsan, cevap hayır, bunları Zero Audio Carbo Tenore'dan almam. Kulaklıkların sesine, çok daha pricier modellerle bile eşsiz, pürüzsüzlük ve tatlılık var, ve onları para için muazzam değer için standart olarak tutmaya devam ediyorum. Ancak OnePlus Bullets daha ucuzdur ve onlardan haber almak çok daha kolaydır, onlara neden denemek istemiyorsunuz?

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder