iPad İçin 5 Faydalı İpucu

iPad İçin 5 Faydalı İpucu
iPad ile vakit geçirirken veya kullanıma yeni başladığınızda zaman ne gibi özellikleri sayesinde cihazdan tam verim alacağınızı biliyor musunuz?

iPad İçin 5 Faydalı İpucu

iPad ile vakit geçirirken veya kullanıma yeni başladığınızda zaman ne gibi özellikleri sayesinde cihazdan tam verim alacağınızı biliyor musunuz? İşte bu yazımızda da iPad kullanan 5 ipucu ile yardımcı olacağız. Apple tarafından üretilmiş olan iPad tablet bilgisayar modeli ülkemizde çok sevilmekte olan bir cihaz olmaktadır. Her yaş için uygundur. Çocuklara oyun, gençlere ders, oyun veya sosyal medya amacıyla, büyükler için ise iş, oyun ve sosyal medya kullanımı amacından dolayı tercih edilmektedir. Bunların dışında hobilerini gerçekleştirmek isteyenler Apple iPad tablet bilgisayarını tercih etmektedirler. İşte iPad'inizi daha kolay kullanabilmeniz amacıyla sizlere pratik ipuçları:

  • Pusula uygulamasının içerisinde gizli bir seviye ölçer bulunmaktadır. Pusula uygulamanızı açtığınız zaman ekranı sağa sola kaydırıp da seviye ölçeri açabilirsiniz. Böylelikle terazi görevi görmekte olan bir pusula uygulamanız olacaktır.
  • Kullandığını uygulamalarda bir üst uygulamaya hızlıca geçiş yapmak isterseniz eğer en üst noktaya dokunmanız sayfanızı otomatikman en üste atmanıza yardımcı olacaktır.
  • Eğer kilit ekranındayken fotogram çekmek isterseniz ekranı yukarı doğru çekmelisiniz. Böylelikle kilit ekranından çıkmadan fotoğraf çekmiş olursunuz.
  • Eğer ki iPad'inizi klavyeyle kullanmak isterseniz eğer özel bir klavyeye gerek yok. Çünkü tüm Bluetooth klavyeler İPad ile uyumlu olmaktadır.
  • Eğer ki hesap makinesini kullanırken yanlış bir tuşa basarsanız eğer, parmağınızı numaraların üzerinde sağa sola dokundurun. Böylelikle iPad'iniz sol basamağı otomatikman silecektir. 

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder