Hotspot Shield İle Özgür Ve Güvenli İnternet

Hotspot Shield İle Özgür Ve Güvenli İnternet
Ülkemizde ve tüm dünyada web siteleri bazen yurt dışından insanları kabul etmez, veya zararlı sitelere girişleri engelleyebilir.

Hotspot Shield İle Özgür Ve Güvenli İnternet

            Ülkemizde ve tüm dünyada web siteleri bazen yurt dışından insanları kabul etmez, veya zararlı sitelere girişleri engelleyebilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Hotspot Shield ip gizleme programını bilgisayarınıza ve telefonlarınıza indirmektir. Bu program sayesinde internet de dilediğiniz web sitesine rahatlıkla girebilirsiniz. Ücretsiz ve güvenli olan bu programı kurmak son derece basittir. Bilgisayarınıza kurduktan sonra programı aktif ederek kullanılan ip adresinizi gizleyebilirsiniz. Ayrıca zararlı yazılımlar içermeyen bu program hukuken de bir tehlike teşkil etmiyor.

 Hotspot Shield İle Özgür Ve Güvenli İnternet

            Bu programın asıl amacı insanların dilediği gibi internette özgürce zaman geçirmesidir. Yurt dışı destekli oyunlara da bağlanabilmeniz mümkün. Ayrıca Hotspot Shield ile Özgür ve Güvenli İnternet kullanımını sadece bilgisayar ile değil mobil uygulama ile telefonlarınızda da kullanabilirsiniz. Hotspot Shield programının bir başka özelliği ise güvenli internet kullanımıdır. Bunun anlamı internette gezinirken zararlı yazılımlarla karşılaşabilirsiniz, hotspot shield programı sayesinde hiçbir kimlik bilginiz zararlı yazılımlardan etkilenmez ve rahat bir şekilde dilediğiniz web sitesine giriş yapabilirsiniz, ayrıca mobil wifi ağına bağlandığınızda dahi sizin hiçbir kimlik ve kişisel bilginize de ulaşılması söz konusu değildir. Bu program sayesinde mobil kullanıcılar veri tasarrufu yapabiliyor, mobil veri kullanımınızda internet kotanız daha uzun süre dayanabiliyor. Hotspot Shield kullanmamış olan internet kullanıcıları artık rahat ve güvenli bir şekilde internetin tüm imkanlarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder