Gta Türk Hileleri Nelerdir?

Gta Türk Hileleri Nelerdir?
Gta Türk hileleri sayesinde oyunu daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Gta Türk Hileleri Nelerdir?

İnsanların oyun oynarlarken bazı zamanlarda yardıma ihtiyaçları olmaktadır. Bu yardımlar sayesinde bireyler oyunları daha rahat bir şekilde oynayabilmekte ve güzel vakit geçirmektedirler. Bu yardımlar genel olarak hile olarak karşımıza çıkar. Oyun içerisinde bir takım şifreleri yazmanız halinde, hileler devreye girecek ve oyunu oynamak daha kolay bir hale gelecektir. Gta Türk oyunu için de aynı şekilde belirlenmiş olan hileler bulunmaktadır. Bu hileleri yazmanız halinde, oyun içerisinde polislerden kurtulabilir ve daha bir sürü şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bu oyunda en çok işinize yarayacak olan şeylerden bir tanesi silahlar olacaktır. Silahlar sayesinde size belirtilen görevleri daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Gta Türk Hileleri Ne İşe Yarar?

Gta Türk Hileleri arasından sizlere örnek verecek olursak; NUTTERTOOLS şifresini sizlere söyleyebiliriz. Oyun esnasında bu şifreyi yazmanız halinde, envanterinize ağır silahlar eklenecek ve bu silahlar sayesinde düşmanlarınızı alt edebileceksiniz. HUGSTOOLS yazmanız halinde ise daha hafif silahlar yer alacaktır. PROFESSIONALTOOLS yazmanız halinde ise profesyonel silahlar sizin olacaktır. Bunun yanında çatışma anında yaralanmanız durumunda ASPIRINE yazabilir ve sağlığınızı tekrardan yüzde yüz yapabilirsiniz. Polislerden kurtulmak için yazacağınız şifre ise LEAVEMEALONE şifre olacaktır. 6 yıldız ile bile polisler sizi arasa dahi bu şifreyi yazmanız halinde hepsi peşinizi bırakacaktır. SEAWAYS şifresi ile ise denizlerde arabanızı yüzdürebilirsiniz. Haliyle bu şifre sayesinde kara yolu mesafesini azaltmış olacak ve gideceğiniz yere kolay bir şekilde gidebileceksiniz.

GTA Türk Hileleri Arasından En İyisi Hangisidir?

COMEFLYWITHME şifresinin bu anlamda en iyi şifrelerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Oyun esnasında bu şifreyi yazarsanız arabalar uçmaya başlayacaktır. Bunun yanında BIGBANG şifresinin varlığından da söz etmek gerekecektir. Bu şifreyi yazdığınızda ise çalışan tüm araçlar patlayacaktır. Haliyle düşmanlarınızdan kurtulabileceksiniz. Fakat bu şifreyi yazdığınız zaman aracınızın içinde olmadığınıza dikkat etmelisiniz. Aksi halde siz de aracın içinde patlayabilirsiniz. FUNNYMAGNET şifresini yazarsanız da çapkınlık için bir fırsat doğacaktır. Oyundaki tüm kadınlar sizi isteyecek ve peşinizden geleceklerdir. Bu şifre sayesinde kendinizi daha iyi bir şekilde hissedebilirsiniz.

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder