GTA San Andreas Oyunu Nasıl Oynanır?

GTA San Andreas Oyunu Nasıl Oynanır?
GTA San Andreas oyununu bilgisayarınıza kurduktan sonra, hileler yardımıyla oyunu daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

GTA San Andreas Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun teknolojisinin yıldan yıla daha da değiştiğini söylemek gerekir. Bilgisayar teknolojisinin ilerlemesiyle birlikte, yeni çıkan oyunlarda da köklü değişikliklerin yaşandığını belirtmek gerekir. Yeni çıkan oyunların grafikleri mükemmel derecesine yakın olmakta ve bireyler bu oyunlarda dilediği hareketleri yapabilmektedirler. Bu tür oyunlardan birisi olarak da GTA San Andreas oyununu örnek olarak verebiliriz. Bu oyundaki karakterin bütün özelliklerini siz yöneteceksiniz. Dışarıdaki kişilere karşı saldırgan olması konusunda ya da onlarla iyi anlaşması konusunda karakteri siz yönlendireceksiniz. GTA San Andreas oyunun sürekli olarak çetelere denk geleceksiniz. Bu çetelerin arasında bazı zamanlarda silahlı kavgalara maruz kalabilirsiniz. Bu kavgalardan kurtulmanız için sizin de bir silaha ihtiyacınız olacaktır.

GTA San Andreas Hileleri Nereden Bulunur?

LXGIWYL şifresiyle birlikte bireyler silah paketi alabileceklerdir. Düşmanlara karşı bu silahlar ile mücadele verebilirsiniz. Daha iyi bir silah almak istiyorsanız, KJKSZPJ şifresini yazabilirsiniz. Bu şifreyi yazmanız halinde, karşınıza daha ileri düzeyde silahlar gelecektir. İleri derece olan silahlar sayesinde düşmanlarınızı daha iyi bir şekilde alt edebileceksiniz. Oyunda bisiklete dahi binmeniz mümkündür. Ayrıca bunun yanında Jetpack de kullanabilirsiniz. Jetpack kullanmak maksadıyla ROCKETMAN şifresini yazabilirsiniz. Bu şifreyi yazdıktan sonra sırtınızda bir JETPACK bitecek ve bunu güzel bir şekilde kullanabileceksiniz. Oyunda sınırsız bir cephaneye sahip olmak için ise WANRLTW şifresini kullanabilirsiniz. Bu şifre sayesinde silahlarınızdaki mermiler hiç bitmeyecek ve düşmanlarınızla aralıksız olarak savaşabileceksiniz. Oyunda silah kullanmanız halinde, peşinize polis takılabilecektir. Polislerden kurtulmak için, ASNAEB yazabilirsiniz. Böylelikle tüm polislerden kurtulmuş olacak ve oyunu daha kolay bir şekilde oynayabileceksiniz. GTA SAN ANDREAS hileleri arasından en iyi olanları kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır.

GTA SAN ANDREAS Hileleri Arasından En İyisi Hangisidir?

Oyunda daima iyi arabaları kullanmak isteyeceksiniz. Bu sebeple yarış arabası kullanmanız sizin için daha doğru bir karar olacaktır. PDNEJOH yazmanız halinde, önünüze bir yarış arabası gelecektir. Siz de bu yarış arabasını kullanabilir ve hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Uçan bir araç kullanmak isterseniz de OHDUDE yazmanız yeterlidir.

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder