GTA San Andreas Nereden İndirilir?

GTA San Andreas Nereden İndirilir?
En iyi GTA San Andreas hilelerini, oyun esnasında kullanabilir ve daha hızlı bir şekilde yol kat edebilirsiniz.

GTA San Andreas Nereden İndirilir?

İnsanların son zamanlarda en çok oynamayı sevdikleri oyunlar grafiği iyi olan oyunlar olmaktadır. Bireyler bu oyunlar sayesinde daha eğlenceli vakit geçirebilirlerken daha çok keyif almaktadırlar. Bireylerin, bu oyunlar arasından en çok tercih ettikleri oyunlardan birisi de GTA San Andreas oyunu olmaktadır. Oyundaki karakterin her türlü hareketi yapabilmesi bireyleri mutlu etmekte ve kendilerini oyunun içinde gibi hissetmektedirler. GTA San Andreas oyunun zor bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle oyun içerisinde yer alan çeteler başınıza sık sık bela olabilecekler ve onlarla çatışmaya girebileceksiniz. Bunun için silahınızı yanınızdan eksik etmemeniz ve onlara karşı dirayetli durmanız gerekecektir. Bunun yanında GTA San Andreas hilelerini de deneyerek onlarla mücadele edebilirsiniz.

GTA San Andreas Hileleri Nelerdir?

Oyun içerisinde yer alan hileleri kolayca uygulamanız mümkündür. Oyundan ESC tuşuna basarak çıkabilir ve şifreleri yazabilirsiniz. Yazmış olduğunuz şifreler sonucunda, silah elde edebilir, canınızı doldurabilir, para sahibi olabilirsiniz. Bu LXGIWYL şifresini yazarsanız, oyunda silah sahibi olursunuz bunun yanında, KJKSZPJ şifresini yazdığınızda da yine silah sahibi olabilirsiniz. Eğlence dolu bir oyun olan GTA San Andreas oyunundaki hilelerin bunlarla sınırlı olduğunu düşünmeyin. Oyun içinde bir f16 uçağı kullanmak istemez misiniz? Bunu yapmanız oldukça basit olacaktır. F16 uçağı indirmek istiyorsanız, JUMPJET yazmanız yeterli olacaktır. Dört dörtlük donanımlı olan bir uçak karşınızda bitiverecektir. Oyunda uçarak bir yerlere gitmek istiyorsanız ise ROCKETMAN şifresi işinizi görecektir. Bu şifreyle birlikte en yüksek binaların tepesine çıkabilir ve gitmek istediğiniz yere uçarak gidebilirsiniz. Böyle olunca da kimseyle çatışma içine girmezsiniz.

GTA San Andreas Hileleri Nereden Öğrenilir?

Oyunda en çok işinize yarayacak olan şifrelerden bir tanesi de AEZAKMI olacaktır. Bu şifreyi yazdığınızda andan itibaren hiçbir şekilde polisler sizin izini sürmeyecek ve rahat bir şekilde oyunu oynayabileceksiniz. HESOYAM şifresi de size can ve bunun yanında zırh ile para da sağlayacaktır. Aldığınız zırh ve para sayesinde ölme durumunuz biraz daha zor olacağından dolayı, oyunu doyasıya oynama fırsatı bulabilirsiniz.

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder