GTA San Andreas Hileleri

GTA San Andreas Hileleri
GTA San Andreas Hileleri kullanarak, bu oyunu daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Öncelikli olarak hava araçlarını getiren şifreler tercih edilmektedir.

GTA San Andreas Hileleri

Oyun oynama eylemini bireyler daha kolay bir şekilde gerçekleştirmek adına, hile yöntemine başvurmaktadırlar. Hile yöntemi sayesinde bireyler, daha kolay bir şekilde oyunlarını oynamakta ve düşmanlarına karşı mücadele edebilmektedir. Bireylerin, oyun oynama konusunda genel olarak grafikleri iyi olan oyunları tercih ettikleri görülmektedir. Bu oyunları oynamak isteyen kişiler, yamalı olan modellerini tercih etmektedirler. Yamalı olan modeller sayesinde, hileler daha kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. GTA San Andreas Hileleri bu yüzden yamalı olan modellerde daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu oyunda hilesiz olarak oynamanız oldukça zor olabilecektir. Çünkü her şeye ulaşmanız oldukça zor olacak ve oyunda iyi bir yerde bulunamayacaksınız. Araba çalmaya kalktığınızda bile ölmeniz muhtemel olabilir.

GTA San Andreas Hileleri Nasıl Kullanılır?

Bu oyuna ait olan hileleri kullanma konusunda yapacağınız şey, oyunun içindeyken gerçekleştirmek olacaktır. Oyunun içindeyken gerçekleştirmeniz halinde pek fazla bir sıkıntı yaşamayacağınızı söyleyebiliriz. Ancak bir çatışmanın ortasında kaldığınız zamanlarda, GTA San Andreas hilesi kullanmayı düşünüyorsanız, ESC tuşuna basmalı ve şifreyi ondan sonra yazmalısınız. Çünkü hem oyunun içindeyken çatışma halinde olup, hem de şifreyi yazmaya kalkarsanız başınız derde girebilecektir. Bunun gibi bir durum yaşamamak adına, ESC tuşuna basarak işlem yapmayı tercih etmelisiniz. GTA San Andreas hileleri arasından en çok tercih edileni, JUMPJET olmaktadır. Bu şifre sayesinde müthiş bir F16 indirebilir ve her yere onunla gidebilirsiniz. Diğer tercih edilen şifre ise ROCKETMAN şifresidir. Bu şifreyi yazdığınız zaman her yere uçarak gitmeniz mümkün olabilecektir. Bunun basit bir şekilde yapabileceksiniz.

GTA San Andreas Hileleri Ne İşe Yarar?

Bu oyunun hilelerini kullanmanız halinde, size verilen görevleri daha kolay bir şekilde yapma fırsatını bulabilirsiniz. Oyunun içinde size verilen görevler genel olarak zor olmaktadır. Ayrıca bu görevleri gerçekleştirirken birileriyle çatışmak durumunda kalırsınız. Böyle bir şey yaşadığınız zaman, kendinizi savunabileceğiniz bir silahın olması oldukça büyük önem arz etmektedir. Hâl böyle olunca da hileler devreye girecek ve envanteriniz birden silah dolacaktır. Araba konusunda da yine hile yoluna başvurabilirsiniz.

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder