Gta Hileleri Nereden Bulunur?

Gta Hileleri Nereden Bulunur?
GTA Hileleri sayesinde oyunu daha kolay oynayabilir ve görevleri daha hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

Gta Hileleri Nereden Bulunur?

Oyun oynamak insanların canlarının sıkıldığı vakitlerde oldukça işe yaramaktadır. Bireyler oyunlar sayesinde eğlenceli vakitler geçirebilmekte ve canlarının sıkıntısından kurtulabilmektedirler. Fakat oyun oynarken insanların en çok dikkat edeceği hususlardan bir tanesi, kaliteli oyunlar bularak onlardan oynamak olacaktır. Kaliteli oyunlar sayesinde bireyler daha eğlenceli vakitler geçirebileceklerdir. Eğlenceli oyunlardan birini sizlere tavsiye edecek olursak; Gta oyunu söyleyebiliriz. Bu oyunun içinde kendiniz bir birey olarak mücadele verirsiniz ve size verilen görevleri gerçekleştirirsiniz. Bu oyunda bir insanın yapıp da sizin karakterinizin yapamadığı hiçbir şey yoktur. Yemek yer, sigara içer ve daha bunun gibi bir sürü şeyi yapabilir. Siz de bu oyunu oynamak istiyorsanız bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

GTA Hileleri Nelerdir?

GTA hileleri öğrenmek istiyorsanız, internete biraz bakabilirsiniz. GTA Hileleri sayesinde, size verilen görevlerin hepsini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Örneğin düşmanlarınıza karşı çatışmanız maksadıyla silaha ihtiyacınız olacaktır. THUGSTOOLS, PROFESSIONALTOOLS ve NUTTERTOOLS yazmanız halinde, düşmanlarınızla çatışabileceğiniz silahları alabilirsiniz. Bunun yanında, çatışmalarda yaralanmanız ve sağlığınızın azalması halinde, ASPIRINE yazmanız yeterli olacaktır. Canınız böylelikle tekrardan yüzde yüz olacak ve güzel bir şekilde mücadele verebileceksiniz. Oyunda popüler olmak istiyorsanız yapacağınız şey de FUNNYMAGNET yazmak olacaktır. Bu şifre sayesinde bütün kadınların ilgi odağı olabilirsiniz. Oyunun içinde polislere takılmanız çok muhtemel bir imkandır. Arabanızla hız yaparken ya da bir insanı öldürdüğünüz zaman polisler doğrudan peşinize takılacaktır. LEAVEMEALONE yazdığınızda polislerin hepsi peşiniz bırakacak ve diğer kişilere dadanacaktır.

En İyi GTA Hileleri Hangileridir?

Oyunun değişik yamaları olduğundan dolayı, bazı oyunların içinde doğrudan şifreleri uygulanmış olarak bulabilirsiniz. SHİFT tuşuna basmanız halinde, değişik değişik araçların olduğunu görebilirsiniz. Bunun yanında normal ve orijinal GTA’yı oynarken böyle bir durum söz konusu olmayacaktır. BIGBANG şifresinin oyunda aktif bir şekilde kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu şifre sayesinde oyundaki tüm araçları patlatabilir ve oyunda hakim bir konuma gelebilirsiniz. Fakat kendi aracınızdan uzak durmanız gerektiğini de bilmelisiniz. Kendi aracınızda uzak durmazsanız siz de yanında olduğunuzdan dolayı bundan olumsuz bir şekilde etkilenebilir ve kötü şeylere sebep olabilirsiniz.

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder