Arkadaşım Nerede Uygulaması Ne İşe Yarar?

Arkadaşım Nerede Uygulaması Ne İşe Yarar?
Arkadaşım Nerede Uygulaması sayesinde artık sevdiğiniz kişilerin nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Arkadaşım Nerede Uygulaması Ne İşe Yarar?

İnsanların sürekli olarak sevdikleri kişilerin yerini merak etmesi gibi bir durum söz konusudur. Bireylerin, sevdikleri kişilerin yerlerini öğrenmesi artık oldukça basittir. Arkadaşım nerede uygulaması sayesinde arkadaşlarınızın ve sevdiğiniz kişilerin nerede olduğunu kısa bir süre içinde öğrenebilirsiniz. Fakat bunu öğrenebilmeniz için, bu kişilerin de uygulamayı kullanıyor olması gerekecektir. Uygulamayı kullanmaları halinde, onların sayfalarına tıklayabilir ve uydu üzerinden görüntülerini alabilirsiniz. Nerede olduklarını siz de görebilecek ve onları takip edebileceksiniz. Gizli bir takip programı niteliğinde olan bu programı, arkadaşlarınızın cihazlarına gizli olarak kurmanız mümkündür. Şöyle mümkündür ki onlara farklı bir uygulama bulduğunuzu söyleyerek telefona indirebilirsiniz. Sonradan işe yaramadığını söylerseniz arkadaşınızın telefonunda durmaya devam edecektir.

Arkadaşım Nerede Uygulaması Nereden İndirilir?

Arkadaşım nerede uygulaması nereden indirilir konusunda bireylerin pek bir bilgisi bulunmamaktadır. Bu uygulamayı yalnızca App Store kullanan üyeler indirebilmektedir. Yani bu da demek oluyor ki, android cihazlara sahip olan kişiler bu uygulamadan faydalanamayacaklardır. İPHONE cihazlarına sahip olan kişilerin kendi aralarında bu uygulamayı kullanması mümkündür. Siz İphone ya da bunun benzeri İTOUCH gibi ürünleri kullanıyorsanız, karşı taraftaki kişi, Android bir cihaz kullanıyorsa yine takip etmeniz mümkün olmayacaktır. İkinizin de Apple markasının üretmiş olduğu cihazları kullanması gerekecektir. Bu nedenle uygulamayı araştırmadan önce hayal kurmamalısınız.

Arkadaşım Nerede Uygulaması Hangi Cihazlarla Uyumludur?

Arkadaşım nerede uygulaması hangi cihazlarla uyumludur konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler için bu uygulamanın yalnızca Apple markasının üretmiş olduğu cihazlarla uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında Samsung, General Mobile, HTC gibi telefonları kullanan kişilerin bu uygulamadan faydalanmaları mümkün olmayacaktır. Arkadaşım nerede uygulamasının bir benzeri de ilerleyen vakitlerde android cihazlara konacaktır. Onlar da öyle bir zamanda Google Play Store üzerinden kolayca bu uygulamayı indirebilecek ve sevdikleri kişilerin nerede olduklarını gözlemleyebileceklerdir. Genel olarak bu uygulamayı ebeveynler çocuklarını kontrol etmek amacıyla kullanmaktadırlar. Dışarıdaki hayatın kötü olmasından dolayı, onların başlarına bir şey gelebilmesi ihtimali üzerinde durmaktadırlar. Bundan ötürü de onların bütün adımlarını takip etme isteği duymaktadırlar. 

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder