Genpa Servisi Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri

Genpa Servisi Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri

Genpa Servisi Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri

Genpa Servisi Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri

04 Mart 2016 Cuma 11:20
Genpa Servisi Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri
banner4

Genpa Servisi Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri


Genpa telefon numaraları ve çağrı müşteri hizmetleri numarası ve iletişim adres bilgileri detayları aşağıda yer almaktadır. Teknoloji ile ilgili telefondan destek almak isterseniz 0888 233 73 73' ü arayabilirsiniz.

Genpa Servis Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi,Genpa Teknik Destek Numarası,Çağrı Merkezi,Cihaz Arıza Başvurusu,Adres Bilgileri,Cihazı Nereye Bırakmalıyım,Genpa Cihaz Sorgulama,Genpa Teknik Servis ve Müşteri Hizmetleri,Arıza Sorgulama,Cihaz Sorgulama,Telefon Sorgulama,Arızalı Telefonu Sorgulama,Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları,Numarası,Adresi,iletişim


Aşağıda Genpa sitesinden alınan bilgiler bulunmaktadır her hangi bir bilgi değişim kontrolü için Genpa müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.


Satın aldığım cihaz hasarlı çıktı ne yapmalıyım?

Arızalı ürün, orijinal ambalajı bozulmamış olmadan ekranda koruma bandı çıkarılmadan, ekranda ve telefonun diğer yerlerinde çizik olmadan, hasar olmadan ve ürünün alınırken yanında bulunan aksesuarların hasarsız ve eksiksiz olarak paketleri ile gönderilmesi gerekiyor.

Bu ürünler için 3 alternatif söz konusudur; ücretsiz onarım, değişim veya iade. Dolayısı ile mutlaka isteğinizi ifade eden bir not ile birlikte ürünü göndermeniz gerekmektedir.

Ürün kargo ile gönderiliyorsa karşı ödemeli masrafı Genpa ait olacaktır. Orijinal kutusu ile ürün faturası ve arıza detaylarını içeren bir yazıyı ile GENPA A.Ş. E- Ticaret Bölümü Nispetiye Cd. No:101 Etiler / İstanbul adresine gönderebilirsiniz.

Tarafımıza ulaşan ürünler işlemin süresi, değişim ise tedarikçi firmanın stoklarına bağlı olarak, iade ise yetkili servislerin vereceği rapora bağlı olarak, onarım ise yine yetkili servislerin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir.
Teslim edilen ürünün hasarlı çıkması halinde, durumu tespit eder etmez Bize Ulaşın formunu doldurmanız ya da 0212 359 0 359 numaralı müşteri danışma hattımıza ulaşmanızı rica ederiz.

Lojistik firmamızın teslimatı sırasında ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir. Tüm teslimat ve yenileme işlemleri, nüfus cüzdanı ve kredi kartı kontrolü sonrasında, imza karşılığı gerçekleştirilmektedir.

Satın aldığım ürünü iade etmek için ne yapmalıyım?


Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sebebini içeren yazı, 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.


Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Genpa Servisi Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri


Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
  • Taşınabilir bilgisayarlar

  • Bilgisayar ürünleri

  • Cep telefonları**CEP TELEFONU iadesinde;

  • Ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve telefonun diğer yerlerinde çizik, hasar vs. olmamalıdır.

  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
    İadesi talep edilen ürünün, firmamıza ulaştığında sağlam ve iade koşullarına uygun olduğunun belirlenmesi halinde, bedeli tarafımızca 7 (yedi) iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre iade edilecektir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, ödeme yaptığınız kredi kartının iade koşullarına göre değişilebilmektedir.


Ürün iadesi ve değişimi ile ilgili konularda sorularınız için Bize Ulaşın formunu doldurabilir veya 0212 359 0 359 nolu müşteri danışma hattımıza ulaşabilirsiniz


GENPA Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. Çağrı Merkezi (0212) 359 0 359


Adres:Nispetiye Cad. No:101 34337 Etiler / İSTANBUL
Telefon:Çağrı Merkezi: 0212 359 0 359 / Genel Merkez: 0212 359 00 00

GENPA ÇALIŞMA SAATLERİ
Hafta içi : 08:00-17:30 / Cumartesi: 09:30-16:45

banner5
Son Güncelleme: 04.03.2016 11:20
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber