Kapatılan Facebook Reklam Hesabını Açma Başvurusu

Kapatılan Facebook Reklam Hesabı Açmak, Facebook Reklam Sorunu,Reklamlar Yayınlanmıyor, Reklamlar Görüntülenmiyor, Facebook Kapatılan Reklam Hesabı açma

Kapatılan Facebook Reklam Hesabını Açma Başvurusu

Kapatılan Facebook Reklam Hesabı Açmak, Facebook Reklam Sorunu,Reklamlar Yayınlanmıyor, Reklamlar Görüntülenmiyor, Facebook Kapatılan Reklam Hesabı açma

28 Şubat 2015 Cumartesi 20:13
Kapatılan Facebook Reklam Hesabını Açma Başvurusu
banner4

Kapatılan Facebook Reklam Hesabını Açma Başvuru Adresi.Facebook Reklam Başvuru Sorunu,Reklamlarım Yayınlanmıyor,Reklamlarım Görüntülenmiyor,Facebook Kapatılan Reklam Hesabı için YardımFacebook Sitesinde Yayınlanan Reklamlarım Durduruldu: Facebook sitesine reklam vermek için başvuru yaptığınızda reklamınız kısıtlandı ya da reklam hesabınız kapatıldıysa Facebook yetkililerine ulaşmak için buradan facebook.com/help/contact/531795380173090 başvuru yapabilirsiniz.

Facebook Reklam Yöneticisi Hatası

Reklam hesabınız kısa süre önce sıradışı hareketler nedeniyle işaretlenmiştir. Güvenlik nedeniyle, siz Facebook ile iletişime geçerek hesap bilgilerinizi onaylayana dek reklamlarınızın yayını durdurulacaktır. Click here to return to the Ads Manager

 

Facebook Kapatılan Reklam Hesabı için YardımıReklam hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız, lütfen bu konuyu araştırmamız ve uygunsa hesabınızı yeniden etkinleştirebilmemiz için bize daha fazla bilgi verin.

Facebook Kapatılan Reklam Hesabı için Yardımı
 
 
 
Facebook'ta reklam oluşturmayı hiç denediniz mi? Reklam metinlerinizi ve görsellerinizi kısaca açıklayın. Yakınlarda hesabınıza bir ödeme yöntemi eklediniz mi veya eklemeye çalıştınız mı? Reklam hesabınıza bağlı olan ödeme yönteminin sahibi siz misiniz? Şu anda bulunduğunuz yer, ödeme yönteminizin fatura ülkesinden farklı mı? Reklam hesabınızı yeniden etkinleştirmek için kimliğinizi doğrulamamız gerekmektedir. Devlet kurumundan alınmış geçerli bir fotoğraflı kimliğiniz var mı (ör. pasaport, ehliyet)?
 
 
Facebook Kapatılan Reklam Hesabı için Yardımı
 
bir devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraflı kimliğin kopyasını gönderiniz.
 

  • Devlet kurumu tarafından verilen kimlik (pasaport, sürücü belgesi veya nüfus cuzdanı)

  • Ad, fotoğraf ve doğum tarihi net biçimde görülmeli

  •  
 
Kimliğinizin doğrulanması için gerekli olmayan tüm kişisel bilgilerin (ör. adres, ehliyet numarası) üzerini kapatın.Kimliğiniz kopyasına neden ihtiyaç duyduğumuz ve hangi kimlik türlerini kabul ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi alın.
 

Facebook Neden kimliğimi yüklememi istiyor?

 

Güvenliğinizi çok ciddiye aldığımız için, size hesap hakkında herhangi bir bilgi sağlamadan veya size hesaba erişim hakkı vermeden önce hesabın size ait olduğundan emin olmamız gerekir.

Facebook hangi kimlikleri kabul eder?

 

Kimliğinizi üç yöntemden birini kullanarak onaylayabilirsiniz. Belgeleri gönderirken, lütfen kimliğinizin doğrulanması için gerekli olmayan tüm kişisel bilgilerin (ör. kredi kartı numarası, baba adı) üzerini kapatın. İnsanların Facebook'la kurdukları bağlantıları varsayılan olarak şifreleriz. Buna, bize gönderdiğiniz kimlikler de dahildir. Doğrulama tamamlandıktan sonra kimlik bilgilerinizi sileriz.

 

Bir devlet kurumu tarafından verilmiş, adınızı ve doğum tarihinizi gösteren kimlikleri kabul ediyoruz. Örneğin:


 Facebook Reklam Başvuru Sorunu
 

banner5
Son Güncelleme: 24.03.2017 19:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber