Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Arama Özelliği

Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Arama Özelliği

Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Arama Özelliği

Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Arama Özelliği

10 Mayıs 2015 Pazar 22:05
Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Arama Özelliği
banner4

Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Arama Konuşma Özelliği


Facebook Messenger Android ve iPhone uygulamasına görüntülü görüşme arama özelliği yakında geliyor. Facebook Messenger programında görüntülü konuşma ne zaman gelecek nasıl arama yapılabilecek? İnternetten video araması aktif etme.

Facebook, kullanıcılarını sevendiren bir haber yakın bir zamanda Facebook tarafından duyurulmuştu. Evet çok yakında Facebook hesabından Android ve iPhone mobil telefonlardan görüntülü görüşme arama yapabileceksiniz.

Messenger uygulamasından istediği ilgiyi alamayınca, Facebook üzerinden mesajlaşmak için Messenger uygulamasının kullanımını zorunlu hale getirerek uygulamayı aktif tutmak istedi. Şimdi'de Facebook başarılı bir hamle yaparak Messenger yazışma dışında fotoğraf, ses kaydı ve emoji göndermenin yanında sesli arama özelliği'de uygulamaya ekledi.

Facebook, görüntülü arama özelliğini başlatacağını duyurdu. Facebook hesabınızda bulunan arkadaşlarız ile artık internet üzerinden görüntülü görüşme yapabileceksiniz. Yeni güncelleme Facebook Messenger uygulamasına 1-2 hafta içerisinde geçmesi bekleniyor.

Facebook Messenger uygulamasını işletim sisteminizin resmi mağazasından indirip deneyebilirsiniz.

Facebook Messenger Uygulamasında Şuan için Bulunan Özellikler


Grup sohbetleri: En sık mesajlaştığınız kişiler için gruplar oluşturun. Gruplara ad verebilir, grup fotoğrafları belirleyebilir ve hepsini bir arada tutabilirsiniz.

Fotoğraflar ve videolar: Doğrudan uygulamadan video, selfie veya başka fotoğraflar çekebilir ve tek dokunuşla gönderebilirsiniz.

Sohbet balonları: Başka uygulamaları kullanırken konuşmanıza devam edin.

Ücretsiz arama: Başka ülkelerdeki kişilerle bile istediğiniz kadar konuşun. (Aramalar Wi-Fi üzerinden ücretsizdir. Aksi halde veri bağlantısı ücretli olabilir.)

Çıkartmalarla canlı konuşmaların keyfini çıkarın.Konuşmadan ayrılmadan galerinizdeki fotoğraf ve videoları görün; ardından mükemmel olanları seçip gönderebilirsiniz.

İnsanların mesajlarınızı ne zaman gördüğünü bilin. Mesajları veya fotoğrafları konuşmada olmayan kişilere iletin. İnsanları ve grupları arayarak konuşmanıza çabucak geri dönün. Yakında olduğunuzda insanların bilmesi için konumu açın. Kimlerin Messenger'da müsait olduğunu ve Facebook'ta aktif olduğunu görün.

Ana ekranınızdan istediğiniz konuşmaya ulaşmak için kısayollar oluşturun. Çalışırken, uyurken veya ara vermeye ihtiyaç duyduğunuzda bildirimleri kapatın. Mesajları hiçbir zaman kaçırmamak için oturumunuzu açık tutabilirsiniz.

Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Arama Özelliği,Facebook Messenger Programı indirme adresi.Facebook Messenger Sesli Görüntülü Arama Video Arama Nasıl Yapılır

 
banner5
Son Güncelleme: 10.05.2015 22:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber