WhatsApp Şifreleme Kilitleme Programı

WhatsApp Şifreleme Kilitleme Programı

WhatsApp Şifreleme Kilitleme Programı

WhatsApp Şifreleme Kilitleme Programı

05 Şubat 2015 Perşembe 11:12
WhatsApp Şifreleme Kilitleme Programı
banner4

WhatsApp hesap şifreleme uygulaması kilitleme bilgileri gizleme programı. Android WhatsApp hesap bilgilerini yazışmaları şifreleme apk indir ve ayarları nasıl yapılır?
WhatsApp hesabınızda yaptığınız paylaşımların herkes tarafından görünmemesini sağlamak için ne yapabilir sorusunun detaylı cevabı bu yazımızda.

WhatsApp şifreleme uygulamasını Google Android Play Store mağazasından " Messenger and Chat Lock " yazıp indirip deneyebilirsiniz.

Programı kurup çalıştırdığınızda 4 haneden oluşan bir pin kodu ayarlama bölümü açılacak belirleyeceğiniz şifre WhatsApp hesabınızda yaptığınız yazışmalar ve paylaşımlara giriş yapıldığında ekrana parola gelmesini sağlayacak parolayı bilmeden bilgilere erişim yapılamayacak.

Uygulamanın en iyi yanlarında biride yanlış bir şifre girildiğinde cep telefonu ön kamerası varsa ekran görüntüsünü çekip uygulama içerisine kayıt edilip güvenliği sağlıyor.

Messenger and Chat Lock Destekli Uygulamalar: WhatsApp, BBM, Wechat, Telgraf, Viber, HAT, Videoyla Sohbet, GTalk, Facebook, SMS, Kakao Talk, Kik Messenger, Tango, SnapChat, Twitter, Instagram, kav, MeetMe, Skype ve Yahoo Messenger mesajları korumak sağlar Bir PIN arkasında. Eğer gizlilik tutmak ve güvenli korumak!
Ayrıca cihazınız galeri, fotoğraf ve videolarınızı korumak için yapılandırabilirsiniz.

Android Messenger and Chat Lock Özellikleri


★ Bu ücretsiz güvenli şekilde mesajlarınızı şifreler
★ İleri düzey güvenlik ayarları ile koruma
★ Yanlış şifre denemesinde kamera çekimi
★ Autolock zaman özelleştirme özelliği
★ Telefonu yormaz ve düşük yer kaplar

[caption id="" align="aligncenter" width="662"]WhatsApp Şifreleme Kilitleme Programı,Android WhatsApp Hesap Şifreleme Kilitleme Gizleme Saklama Programı Uygulaması Apk indir.Hesap Ayarları Nasıl Yapılır WhatsApp Hesap Paylaşımları Şifreleme Kilitleme Programı Android APK Uygulaması İndir[/caption]
banner5
Son Güncelleme: 05.02.2015 11:12
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber