Android Twitter Uygulaması

Android Twitter,Android Twitter Uygulaması İndir,Android Programı,Android Twitter İndir,Android Twitter Kurulumu

Android Twitter Uygulaması

Android Twitter,Android Twitter Uygulaması İndir,Android Programı,Android Twitter İndir,Android Twitter Kurulumu

03 Haziran 2013 Pazartesi 14:32
Android Twitter Uygulaması
banner4

Android Twitter Uygulaması
Twitter uygulaması yeni ikon kullanımına geçmesiyle birlikte beraberine yenilikleri de getireceği bekleniyordu.
Twitter uygulama geliştirme ekibi beklentileri karşılamak için sıkı çalışmışa benziyor. Daha hızlı, daha kullanışlı bir arayüze kavuşan uygulama beraberinde birçok özelliği de getiriyor.

Twitter uygulaması yeni ikon kullanımına geçmesiyle birlikte beraberine yenilikleri de getireceği bekleniyordu. Twitter uygulama geliştirme ekibi beklentileri karşılamak için sıkı çalışmışa benziyor. Daha hızlı, daha kullanışlı bir arayüze kavuşan uygulama beraberinde birçok özelliği de getiriyor.Bunlardan öne çıkanları, kişinin resmine dokunulmasıyla kişinin profil sayfasının açılması,yeni bildirimler, tweet içerisinde bulunan resim, video, link gibi şeylerin ön izlemelerine ulaşma ve tweetin bulunduğu ana ekranda daha geniş bir ön izlemenin gösterilmesi, arama yaparken tahmin özelliği olarak sıralanabilir.

Bunlardan öne çıkanları, kişinin resmine dokunulmasıyla kişinin profil sayfasının açılması,yeni bildirimler, tweet içerisinde bulunan resim, video, link gibi şeylerin ön izlemelerine ulaşma ve tweetin bulunduğu ana ekranda daha geniş bir ön izlemenin gösterilmesi, arama yaparken tahmin özelliği olarak sıralanabilir.

Android İçin Google Chrome Web Tarayıcısı

Hız ve basit arayüzü bir arada sunan Google Chrome'un Android mobil ve tablet cihazlar için hazırlanmış versiyonudur. Masaüstünüzde kullandığınız Chrome web tarayıcınızın tüm özelliklerini mobil cihazınızda da kullanmanıza olanak verir. Beta aşamasında olan ve belli ülkelerin Google Play Marketinde indirilmeye açılan sürümüdür. Android 4.0 Ice Cream Sandwich yüklü belirli sayıda mobil cihaz ile uyumlu sürümün özellikleri:

- Hızlı sayfa yükleme, kaydırma ve yakınlaştırma.
- Tek bir bar yardımıyla hem arama hemde webde gezintiye imkan verir.
- Sekme yapısını destekler. Siz yeni sekme açmadıkça gizli olarak üst menüde yer alır.
- Masaüstü cihazınızda kullandığınız Google Chrome ile senkronize çalışabilir.
- Çevrimdışı olsanızda beğendiğiniz, favorilerinize eklediğiniz içeriklerinizi masaüstü Chrome tarayıcınıza iletebilirsiniz.
- Gizlilik modunu destekler. Yaptığımız hiçbir işlem kaydedilmez ve kendinizi istemediğiniz kadar özgür hissedebilirsiniz.

Sekme Senkronizasyonu: Chrome tarayıcınızın senkronizasyon sistemini açtığınızda o anda sekmelerde açık olan tüm siteler ve girilmiş olan tüm veriler kaydedilir. Bu sayede kayıtlı olan oturum her zaman açık kalmış olur. Tüm cihazlardan bu senkronizasyon tamamlandığında PC'de açık bıraktığınız sekmeler mobil cihazınızda da aktif olacaktır ve kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacaktır.

Facebook for Android

Yeni Facebook Android Uygulaması; Facebook’ta güvenlik iyileştirmeleri görülüyor. Sohbetler sırasında sayfalar arası atlama sunan yeni bir mesajlaşma özelliği, fotoğraf çekmek ve bunları arkadaşlar ile paylaşmak için ön kamera özelliği eklenmiş ve bunların yanında uygulamada bazı hatalar düzeltilmiş.

banner5
Son Güncelleme: 03.06.2013 14:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber