Android En iyi AntiVirüs Programı Hangisi

Android Virüs Programı, En iyi En Hızlı Android Cep Telefonu Tablet,Anti Virüs Programı Samsung HTC LG Sony,En iyi Ücretli Ücretsiz Android Virüs Programı,Ücretsiz APK indir

Android En iyi AntiVirüs Programı Hangisi

Android Virüs Programı, En iyi En Hızlı Android Cep Telefonu Tablet,Anti Virüs Programı Samsung HTC LG Sony,En iyi Ücretli Ücretsiz Android Virüs Programı,Ücretsiz APK indir

17 Nisan 2014 Perşembe 12:20
Android En iyi AntiVirüs Programı Hangisi
banner4

Android 2015 2016 En iyi AntiVirüs Programı Hangisi


Android cep telefonları ve tabletler için ücretli ücretsiz 2014 - 2015 ve 2016 yılı en güvenilir ve en iyi AntiVirüs programları için yapılan test’e göre öneri virüs programları 13 puan olan şirketlerdir. Bu yazımızda ücretli ücretsiz 2015 ve 2016 yılı en iyi android virüs programlarını inceleyebilirsiniz.

Virüs laboratuvarı olarak bilinen AV-Test, Mart 2014 dönemi için Android cihazlara için 31 AntiVirüs programını teste tabi tuttu.

Android telefon ve tabletler için yapılan virüs testinde, uygulamaların korunması, kullanım kolaylığı ve ek işlevlerle karşılaştırma yapıldı.

Android En iyi ve En Hızlı AntiVirüs Programı Hangisi





































































































































































































































































 AntiVirüs Program İsimleriKorumaKullanımİşlevlerToplam
AhnLab V3 Mobile 2.16.06.01.013.0
Avira Free Android Security 3.16.06.01.013.0
6.06.01.013.0
Kaspersky Internet Security 11.26.06.01.013.0
Kingsoft Mobile Security 3.36.06.01.013.0
KSMobile Clean Master 5.06.06.01.013.0
KSMobile CM Security 1.06.06.01.013.0
McAfee Mobile Security 4.06.06.01.013.0
NQ Mobile Security 7.26.06.01.013.0
Qihoo 360 Mobile Security 5.06.06.01.013.0
Trend Micro Mobile Security 5.06.06.01.013.0
TrustGo Mobile Security 1.36.06.01.013.0
Anguanjia Security Manager 4.55.56.01.012.5
avast! Mobile Security 3.05.56.01.012.5
Bitdefender Mobile Security 2.86.05.51.012.5
Dr.Web anti-virus 9.05.56.01.012.5
F-Secure Mobile Security 8.35.56.01.012.5
Webroot SecureAnywhere Mobile 3.56.05.51.012.5
Antiy AVL 2.36.06.00.012.0
Quick Heal Total Security 1:015.06.01.012.0
Sophos Mobile Security 3.15.06.01.012.0
Symantec Norton Mobile Security 3.86.05.01.012.0
Tencent Mobile Security Manager 4.66.05.01.012.0
Icarus Mobile Security 1.75.55.01.011.5
Aegislab Antivirus Premium 1.14.06.01.011.0
Comodo Mobile Security 2.45.04.01.010.0
G Data Internet Security 25.06.03.01.010.0
Bornaria Mobile Security 1.32.56.01.09.5
Panda Security Mobile Security 1.15.53.01.09.5
Zoner Mobile Security 1.20.06.01.07.0
SPAMfighter VIRUSfighter Android 2.10.06.00.06.0

En iyi 2015 antivirüs programları 2016 yılına yön verecek. Android tablet ve cep telefonda en iyi en hızlı performanslı çalışan virüs uygulaması hangisi

banner5
Son Güncelleme: 17.04.2014 12:20
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Haber ve Teknoloji ile ilgili iletişim için yorum bırakabilirsiniz. Teknoloji Haberleri -Teknoloji Haber